NFT gaming vygeneroval ve 3. čtvrtletí až 2,32 miliardy USD a trend bude pokračovat

Share This Post

Blockchainové hry nadále rostou a dominují v prostoru NFT s podílem přibližně 22 % z celkového objemu obchodování NFT ve třetím čtvrtletí roku 2021 podle zprávy vydané Blockchain Gaming Alliance (BGA). Zpráva ukázala, že NFT hry naakumulovaly od července do září příjmy ve výši 2,32 miliardy dolarů.

Ve zprávě byla zdůrazněna i aktivita související s metaverzem. Ukázalo se, že prodej virtuálních pozemků dosáhl 42,6 milionu dolarů, zatímco celková tržní kapitalizace pro decentralizované aplikace virtuálního světa dosáhla na konci listopadu historického maxima – 4,6 miliardy dolarů.

Kromě toho se ve zprávě uvádí, že došlo k nárůstu denních jedinečných aktivních peněženek o 6 566 %. Jedná se o peněženky, které interagují s inteligentními smlouvami spojenými s hrami.

Pokud chceš nakoupit Bitcoin, Ethereum či jiné kryptoměny, jednoznačně doporučujeme využít služeb burzy Binance. Vytvoř si účet přes >>> tento odkaz <<< a získáš doživotní slevu 5 % na obchodní poplatky.

Přečti si také – Generální ředitel sociální sítě Instagram: „Aktivně zkoumáme možnosti integrace NFT na naší platformě“

NFT bude růst i v roce 2022

Zpráva dále citovala významné investice do blockchainových herních společností v letošním roce. Společnost Animoca Brands se sídlem v Hongkongu získala v květnu 88 milionů dolarů, v červenci 138 milionů a v říjnu 65 milionů, čímž se její ocenění zdvojnásobilo na 2,2 miliardy dolarů.

Kromě toho vývojář Cryptokitties Dapper Labs šokoval svět tržbami 230 milionů dolarů za svůj projekt NBA Top Shot. Mezitím Pokémony inspirované NFT – bojová hra Axie Infinity – v současnosti drží rekord v nejvyšších prodejích NFT s téměř 4 miliardami dolarů v historii.

Spoluzakladatel DappRadar Dragos Dunica věří, že tento růst bude pokračovat, když se vše spojí směrem k metaverzu. Podle Dunica nárůst počtu uživatelů blockchainových her povede k něčemu většímu.

Jak se metaverzum stává čím dál populárnějším, velké společnosti se vrhají do boje. V Číně se navzdory varování vlády před NFT a virtuálními aktivy společnosti pustily do závodu o registraci ochranných známek souvisejících s metaverzem. Do neděle požádalo o registraci 8 534 ochranných známek více než tisíc společností.

Mohlo by tě zajímat – Společnost VISA pečlivě sleduje trh s NFT – věří, že může být přínosem pro malé a střední podniky

Related Posts

Twitterový účet Robinhooda byl hacknut, aby propagoval podezřelý prodej tokenů RBH

Oficiální twitterový účet bezprovizní investiční platformy Robinhood byl napaden hackery,...

Investice rizikového kapitálu do blockchainu nadále klesají

Cointelegraph Research analyzoval všechny obchody a trendy rizikového kapitálu...

Binance zpřísňuje pravidla pro NFT

Podle oznámení z 19. ledna zpřísnila kryptoměnová burza Binance...

Jihokorejský soud nařídil burze Bithumb uhradit škody investorům během výpadku

Sága jihokorejské kryptoburzy Bithumb pokračuje, tentokrát s rozsudkem místních...

Nezákonné krypto transakce dosáhly v roce 2022 historických maxim

Rok 2022 vytvořil rekord v nelegálních transakcích v řetězci....

Solana ukázala 120% pumpu, riskuje token překoupení?

Solana od nového roku vzrostla o působivých 60 %....