Generální ředitel sociální sítě Instagram: „Aktivně zkoumáme možnosti integrace NFT na naší platformě“

Share This Post

Instagram je jedním z největších gigantů v oblasti sociálních médií. Poslední vyjádření generálního ředitele společnosti naznačují, že sociální platforma začíná aktivně zkoumat integraci NFT tokenů.

Instagram a NFT

Adam Mosseri působí jako šéf Instagramu. Během posledního víkendu se vyjádřil, že začínají pracovat a zkoumat možnosti spuštění NFT tokenů na Instagramu. První možností je podle něj označování příspěvků, které se zabývají NFT tokeny.

„Zatím nemáme co oznámit, ale určitě aktivně zkoumáme NFT a možnosti, jak je zpřístupnit širšímu publiku.“

Mohlo by tě zajímat – Bitcoin hashrate je na úplném maximu – čínský ban neohrozil stabilitu největší kryptoměny

Burza Binance je aktuálně největší a pravděpodobně i nejlepší kryptoměnová burza. Pokud chceš obchodovat nebo jen nakupovat kryptoměny, doporučujeme ti vytvořit si účet přes náš link. Získáš tak doživotní slevu na jakýkoli obchod, který otevřeš na této burze.

S velkou pravděpodobností se Instagram pustí do spolupráce s další sociální sítí Meta, která je oficiálním vlastníkem Instagramu. Před pár měsíci se k plánům Instagramu vyjádřil i populární digitální umělec Sean Williams, který tvrdí, že Instagram již odstartoval prvotní operace na nové NFT platformě, přičemž došlo i k oslovení umělců v oblasti NFT.

Důležité informace odtajnil také vývojář Instagramu, Alessandro Paluzzi, který ještě v červnu letošního roku uveřejnil, že platforma aktivně pracuje na integraci NFT. Projekt s názvem „Collectibles“ chce začít s připojením digitálních peněženek, jako je například MetaMask. Paluzzi následně v prosinci uveřejnil, že byly přidány další peněženky, přičemž zmínil CoinbaseTrustWalletNovi.

Přečti si také – Podle těchto 2 metrik dosáhl BTC dna korekce a rostoucí trend bude pokračovat

Součástí nového projektu bude také umožnění vkládání nových funkcí, jako je například rozšíření profilových fotografií. Uživatelé budou moci podobně jako na Twitteru, použít své NFT jako profilovou fotografii.

Related Posts

Mad Lads‘ Backpack Exchange překračuje objem obchodů 300 milionů dolarů za 24 hodin

Kryptoměnová burza Backpack založená na síti Solana dosáhla hranice...

Americký ministr financí vyzývá federálního regulátora, aby dohlížel na stablecoiny

Janet Yellenová, ministryně financí Spojených států, řekla zákonodárcům, že...

Peněženky s USDC stablecoiny vzrostly v roce 2023 o 59 %

Počet peněženek obsahujících minci USDC v hodnotě alespoň 10...

Zlato na steroidech? Korelace bitcoinu a zlata v roce 2023

Korelace mezi bitcoiny a zlatem se během roku 2023...