Analýza MATIC – podaří se ceně překonat 5měsíční rezistenci?

Share This Post

MATIC z dlouhodobého hlediska stále pokračuje v rostoucím kanálu již od 20. července. Z krátkodobého hlediska cena také pokračuje v rostoucím trendu. Pojďme se tedy podívat na to, kde se nachází další hladina rezistence a kde jsou potenciální targety současného rostoucího legu. Podaří se ceně překonat dlouhodobý pattern flagu?

Z krátkodobého hlediska se další target nachází na hladině 2,40 $. Zároveň tato hladina představuje rezistenci, která je nejblíže tržní ceně. Další rezistence se nachází na předchozím maximu 2,55 $, kde je kromě toho i rezistence z lokálních maxim rostoucího trendu.

MATIC/USD 4h
MATIC/USD 4H. Zdroj: TradingView

V naší VIP skupině každý den obchodujeme a analyzujeme 50 párů na různé kryptoměny, forex a indexy. Přidej se do naší živé komunity a získej bezkonkurenční náhled do tržních analýz, díky kterým budeš mít přehled o všem, co se děje na trhu. >>> Objednat VIP členství <<<

Přečti si také – Polygon spustí očekávaný mechanismus EIP-1559 – bude MATIC růst?

MATIC pokračuje v dlouhodobém růstu

Pokud by se ceně podařilo překonat rezistenci dlouhodobého flagu, rostoucí trend by pravděpodobně nabral na obrátkách. S vysokou pravděpodobností bychom pak překonali i dlouhodobé maximum 2,82 $. Vstoupili bychom tak do zóny objevování cen. Cena má ale na takový trend zatím čas a my budeme hlavně sledovat body 2,40 $ a 2,55 $.

Z dlouhodobého hlediska se na páru MATIC/USD kontinuálně zvyšují i ​​objemy, a to navzdory tomu, že dlouhodobý růst je aktuální již 5 měsíců. Tento růst je však stabilní a je neustále doprovázen hlubokými korekcemi. Současný trend je proto nejen dlouhodobý, ale také stabilní, na rozdíl od mnoha highcapových mincí.

Mohlo by tě zajímat – Uniswap v3 kontrakty budou nasazeny přes řetězec Polygon

Related Posts

Bitcoin se blíží 60 000 USD po 3,7% denním zisku

Bitcoin vzrostl o 3,79 % za posledních 24 hodin...

Pro hongkongské kryptoburzy se blíží konečný termín pro podání žádosti o licenci

Kryptoburzy v Hongkongu musí do 29. února požádat o...

Mad Lads‘ Backpack Exchange překračuje objem obchodů 300 milionů dolarů za 24 hodin

Kryptoměnová burza Backpack založená na síti Solana dosáhla hranice...

Americký ministr financí vyzývá federálního regulátora, aby dohlížel na stablecoiny

Janet Yellenová, ministryně financí Spojených států, řekla zákonodárcům, že...