Stále pochybujete, že je Bitcoin na cestě ke $100k? Vyplývá to ze stock-to-flow analýzy!

0
Bitcoin to the Moon 100 000 $ BTC kryptoměny

Bitcoin dnes vytvořil nové high na hladině 11 800 $ a tvůrce známé stock-to-flow analýzy PlanB na svém Twitteru oznámil, že BTC perfektně sleduje jeho model. Očekává, že jeho cena eventuálně dosáhne 100 000 $.

Je toto konec dumpů? 27 vedoucích PlusToken scamu prý bylo zatčeno!

Potěšující zpráva přichází krátce poté, co se cena Bitcoinu vyšplhala na meziroční maximum a sentiment na trhu s kryptoměnami je extrémně pozitivní. Dobrá nálada přichází spolu s přesunutím růstového momenta z alternativních kryptoměn na Bitcoin, jehož pohyby zpravidla hýbou celým trhem.

Je tomu tak i dnes. Zatímco BTC zaznamenal růst o 4 %, Ethereum se s ním pohybuje v tandemu a udělalo 5% zisk. XRP je dokonce o 10 % výše a tento token předvedl největší pohyb z TOP 20 kryptoměn.

HOT – Instituce milují Bitcoin! Expirovaly BTC kontrakty za 2,6 miliardy

Co nám prozrazuje stock-to-flow analýza Bitcoinu?

Zdá se, že bullish predikce se naplňují, a pokud si Bitcoin udrží své momentum, do konce roku by mohl být na nejvyšších hodnotách za poslední tři roky. Aktuálně je klíčové, aby překonal hladinu 14 000 $, na níž se zastavil koncem června 2019. Další velká rezistence se samozřejmě nachází na ATH z roku 2017. Po překonání 20 000 $ se kryptoměny dostanou do neprozkoumaného teritoria a trh začne hledat nové technické úrovně.

Stock-to-flow modely by mohly vnést světlo do takové situace. Celá desetiletí se používají při odhadování hodnoty komodit, jako je například zlato, a o Bitcoinu se často mluví jako o digitálním zlatě.

Pokud je použití stock-to-flow analýzy správná volba, Bitcoin by měl v tomto bullrunu vyšplhat až na hodnotu 70 – 100 tisíc dolarů. S prvním známým stock-to-flow modelem přišla německá banka LB-Bayern, která predikovala růst Bitcoinu až na 90 000 $ po halvingu (ten nastal před 3 měsíci). Více se o tomto modelu dozvíte zde.

A co vy, jak to vidíte s Bitcoinem?

Čtěte dále: Takto Čína ovládne svět – Jejich plán ohrožuje naši svobodu!

avatar
  Subscribe  
Upozornit na