Takto Čína ovládne svět – Jejich plán ohrožuje naši svobodu!

0

Čína za posledních dvacet let předvedla nevídaný ekonomický růst, postavila desítky milionových měst, přitáhla biliony dolarů zahraničních investorů a v nejbližších dekádách se z této země stane největší ekonomika na světě. Za tento nevídaný růst vděčí své obrovské populaci, nerostnému bohatství, kultuře, ale také špinavým trikům, které využívá na přímé a nepřímé okrádání zbytku světa.

Čína opět o krok blíže ke své kryptoměně

Čína a nová studená válka

Čína je totalitní režim. Celou zemi má pod palcem komunistická strana. Čínský komunismus je ale jiný než ten sovětský či severokorejský. Vláda dovoluje občanům podnikat a profitovat. Čína je dokonce domovem mnoha multimiliardářů. Nesnaží se řídit každý aspekt ekonomiky, ale o to pevněji ve svých rukou drží to, co je skutečně důležité.

Čína je zemí, která benefituje z otevřenosti západního ekonomického systému a volného mezinárodního obchodu, ale zároveň se řídí podle jiných pravidel. Čínské firmy mají volný přístup do celého světa, ale svět nemá přístup do Číny. Čína nerespektuje duševní vlastnictví, základní lidská práva a svobody, nedovoluje obchodovat svou národní měnu na zahraničních směnárnách, tiskne více peněz než zbytek světa a manipuluje vším, co se zmanipulovat dá, aby prosperovala.

A funguje to. Čínská vláda mistrně oklamala zbytek světa a odstartovala novou studenou válku. Válku, o které jsme donedávna ani nevěděli. Pokud chcete vědět víc, rozhodně doporučujeme zhlédnout přiložené video výše.

Může vás zajímat: Číňané využili pandemii jako zbraň proti USA – Uspějí ve svém tažení?

avatar
  Subscribe  
Upozornit na