11 800 $ je nové maximum pro BTC! – ETH proráží rezistenci – Zelený den na trhu s kryptoměnami

bitcoin btc růst kryptoměny krypto kryptoměnami
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Trh s kryptoměnami i o víkendu pokračuje v bullrunu a Bitcoin dnes ráno stihl vytvořit nové letošní maximum. Otestoval 11 800 $ a je tak velmi blízko rezistence na kulatých dvanácti tisících. Tři měsíce akumulace Bitcoinu očividně stačily a nyní nabírá momentum.

Jak vysoko až můžeme vystoupit? Nuž, abychom dosáhli ATH z roku 2017 (20 000 $), Bitcoin bude muset prorazit několik rezistencí. Orderbooky na burzách jsou plné a trh potřebuje další miliardy dolarů. Kde tedy bude vrchol této rallye? Detailní analýzu možných breakoutů a největších rezistencí jsme shrnuli v této analýze

Bitcoin graf

Bitcoin selhal jako měna? Ani po 10 letech se s ním nedá pořádně platit

Ethereum – Nezastavitelný býk

Bitcoin za posledních 24 hodin zaznamenal růst o téměř 5 % (550 $), což opět vdechlo život i do trhu s altcoiny. Ethereum jako obvykle překonává Bitcoin a získává cenná procenta na grafu ETH / BTC. Vytrvale tak formuje uptrend. Spuštění prvního veřejného multi-client testnetu platformy Ethereum 2.0 je přichystáno na 4. srpna, takže HYPE kolem této kryptoměny je opravdu velký.

Pokud o této události a historii testnetů chcete vědět víc, přečtěte si náš report.

Na grafu měnového páru ETH / BTC nám vzniká parabola, a pokud má tento exponenciální růst pokračovat, brzy se dočkáme další rotace. Rychlost růstu Etherea vůči BTC se tak ještě zvýší. Předtím ale očekáváme korekci a ještě alespoň jedno otestování současné trendline. Nejprve se však musí podařit spuštění zmíněného ETH 2.0 testnetu.

Ethereum slaví 5 let! Co nás čeká v budoucnosti? Casper, dApps, DeFi, Sharding a Plasma

Ethereum bitcoin parabolicky graf

ETH/BTC weekly graf

Co se týče páru ETH / USD, dnes jsme zaznamenali překonání rezistence na hladině 350 $. Naposledy se něco takového událo před rokem. Na grafu se tehdy vytvořil masivní knot, což byl konec celého bullrunu. Tentokrát by to ale mohlo být úplně jinak.

Je toto konec dumpů? 27 vedoucích PlusToken scamu prý bylo zatčeno!

XRP testuje klíčovou rezistenci!

I token XRP využil této Bitcoinové rallye a dere se k hladině 0,3 $. Už před dvěma dny jsme avizovali, že růst o dalších 30 % a dosažení této ceny je dost pravděpodobné. Pokud nechcete přehlédnout naše články, přihlaste se k odběru notifikací (návod zde), případně nám dejte like na facebooku.

Aby se tam ovšem XRP dostal, musí překonat cenu, na níž se dnes zasekl. V pásmu 0,265 – 0,275 je totiž velmi silná rezistence a orderbooky na burzách jsou v tomto cenovém rozpětí zcela plné.

XRP graf

Máte zájem o profesionální analýzy a tipy na zajímavé kryptoměny? V naší VIP skupině denně analyzujeme Bitcoin a tři vybrané altcoiny a do konce týdne nabízíme
3měsíční členství v 50% slevě (20 €)! Tak si nenechte ujít tuto příležitost. Nebude se opakovat.

Cardano – Buy the rumor, sell the news

Nakonec se ještě podíváme na Cardano. Jde o kryptoměnu, která v posledních týdnech zaznamenala masivní růst a probojovala se tak po dlouhé době do TOP 10 největších kryptoměn. Člověk by si tedy myslel, že po nedávném spuštění nového PoS Shelley mainnetu bude Cardano jako neřízená střela a udělá největší explozi na trhu. Nic takového se ale neděje…

cardano graf shelleyCardano (ADA) Shelley PoS mainnet je LIVE! Je čas předběhnout Ethereum?

Největší fundamentální událost v historii této kryptoměny s její cenou nic nedělá. Za posledních 24 hodin jsme nezaznamenali žádný zajímavý pohyb a stagnuje. Jde tedy o klasický případ „buy the rumor, sell the news”.

Tradeři nakupovali ještě před danou událostí a během přechodu na Shelley začali vybírat masivní zisky. Cena vylepšeného Cardana tedy může paradoxně klesat.

Problémy v USA pozitivně působí na kryptoměny – Zjistěte si o tom více:

Chceš sa naučiť analyzovať grafy? Máme tu pre teba VIP trading room. Nájdeš tu signály, denný update trhu, 200 video návodov a hlavne pomoc od profesionálnych traderov. S nami nezmeškáš žiadnu príležitosť na trhu. Kryptomeny, indexy a forex denne monitorujeme za teba a hľadáme signály, ktoré následne posielame do našej skupiny. >>>Pozrieť ponuku<<<

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.