11 800 $ je nové maximum pro BTC! – ETH proráží rezistenci – Zelený den na trhu s kryptoměnami

Share This Post

Trh s kryptoměnami i o víkendu pokračuje v bullrunu a Bitcoin dnes ráno stihl vytvořit nové letošní maximum. Otestoval 11 800 $ a je tak velmi blízko rezistence na kulatých dvanácti tisících. Tři měsíce akumulace Bitcoinu očividně stačily a nyní nabírá momentum.

Jak vysoko až můžeme vystoupit? Nuž, abychom dosáhli ATH z roku 2017 (20 000 $), Bitcoin bude muset prorazit několik rezistencí. Orderbooky na burzách jsou plné a trh potřebuje další miliardy dolarů. Kde tedy bude vrchol této rallye? Detailní analýzu možných breakoutů a největších rezistencí jsme shrnuli v této analýze

Bitcoin graf

Bitcoin selhal jako měna? Ani po 10 letech se s ním nedá pořádně platit

Ethereum – Nezastavitelný býk

Bitcoin za posledních 24 hodin zaznamenal růst o téměř 5 % (550 $), což opět vdechlo život i do trhu s altcoiny. Ethereum jako obvykle překonává Bitcoin a získává cenná procenta na grafu ETH / BTC. Vytrvale tak formuje uptrend. Spuštění prvního veřejného multi-client testnetu platformy Ethereum 2.0 je přichystáno na 4. srpna, takže HYPE kolem této kryptoměny je opravdu velký.

Pokud o této události a historii testnetů chcete vědět víc, přečtěte si náš report.

Na grafu měnového páru ETH / BTC nám vzniká parabola, a pokud má tento exponenciální růst pokračovat, brzy se dočkáme další rotace. Rychlost růstu Etherea vůči BTC se tak ještě zvýší. Předtím ale očekáváme korekci a ještě alespoň jedno otestování současné trendline. Nejprve se však musí podařit spuštění zmíněného ETH 2.0 testnetu.

Ethereum slaví 5 let! Co nás čeká v budoucnosti? Casper, dApps, DeFi, Sharding a Plasma

Ethereum bitcoin parabolicky graf

ETH/BTC weekly graf

Co se týče páru ETH / USD, dnes jsme zaznamenali překonání rezistence na hladině 350 $. Naposledy se něco takového událo před rokem. Na grafu se tehdy vytvořil masivní knot, což byl konec celého bullrunu. Tentokrát by to ale mohlo být úplně jinak.

Je toto konec dumpů? 27 vedoucích PlusToken scamu prý bylo zatčeno!

XRP testuje klíčovou rezistenci!

I token XRP využil této Bitcoinové rallye a dere se k hladině 0,3 $. Už před dvěma dny jsme avizovali, že růst o dalších 30 % a dosažení této ceny je dost pravděpodobné. Pokud nechcete přehlédnout naše články, přihlaste se k odběru notifikací (návod zde), případně nám dejte like na facebooku.

Aby se tam ovšem XRP dostal, musí překonat cenu, na níž se dnes zasekl. V pásmu 0,265 – 0,275 je totiž velmi silná rezistence a orderbooky na burzách jsou v tomto cenovém rozpětí zcela plné.

XRP graf

Máte zájem o profesionální analýzy a tipy na zajímavé kryptoměny? V naší VIP skupině denně analyzujeme Bitcoin a tři vybrané altcoiny a do konce týdne nabízíme
3měsíční členství v 50% slevě (20 €)! Tak si nenechte ujít tuto příležitost. Nebude se opakovat.

Cardano – Buy the rumor, sell the news

Nakonec se ještě podíváme na Cardano. Jde o kryptoměnu, která v posledních týdnech zaznamenala masivní růst a probojovala se tak po dlouhé době do TOP 10 největších kryptoměn. Člověk by si tedy myslel, že po nedávném spuštění nového PoS Shelley mainnetu bude Cardano jako neřízená střela a udělá největší explozi na trhu. Nic takového se ale neděje…

cardano graf shelleyCardano (ADA) Shelley PoS mainnet je LIVE! Je čas předběhnout Ethereum?

Největší fundamentální událost v historii této kryptoměny s její cenou nic nedělá. Za posledních 24 hodin jsme nezaznamenali žádný zajímavý pohyb a stagnuje. Jde tedy o klasický případ „buy the rumor, sell the news“.

Tradeři nakupovali ještě před danou událostí a během přechodu na Shelley začali vybírat masivní zisky. Cena vylepšeného Cardana tedy může paradoxně klesat.

Problémy v USA pozitivně působí na kryptoměny – Zjistěte si o tom více:

Related Posts

Aktuálna bitcoinová rally je iná. Zdá sa, že FOMO a YOLO sú späť

BTC sa nedávno dotkol 45 000 dolárov. Stalo sa...

JPMorgan: Krypto je pro zločince

Zastánci kryptoměn na sociální síti X poukázali na pokrytectví...

Michael Jackson na blockchainu a herní trendy Web3 v roce 2024

V tomto článku se dozvíte, jak se první nahrávka...

Bitcoinový těžař Phoenix vzrostl o 50 % po IPO v Abu Dhabi za 371 milionů dolarů

Společnost Phoenix Group zabývající se těžbou kryptoměn zahájila obchodování...