STREAM o 20:00 Toto je ideální obchodní strategie pro nováčky – Vydělej na Bitcoinu

Pamatujete si ještě, jak Bitcoin v roce 2017 téměř dosáhl hodnoty 20 000 $? Tehdy to bylo absolutně přehnané číslo. Přešly však tři roky a je zpátky! Mnohem silnější než kdykoliv předtím. Bitcoin nyní nekupují jen obyčejní smrtelníci. Investují do něj i banky, hedge-fondy z Wall Street a další multimiliardové instituce.

Nepromeškejte naše další zpravodajství a přihlaste se k odběru novinek (návod najdete zde). Nezapomeňte nás také sledovat na našem facebooku.

Podcast: Ředitel 631miliardového fondu AllianceBernstein doporučuje Bitcoin

Instituce rozpalují kotel, čeká nás největší růst trhu s kryptoměnami v dějinách

Podobně jako na konci roku 2016, i nyní se pravděpodobně nacházíme na začátku velkého růstu, který nás vynese tak vysoko, že jsme o tom ani nesnili. Tento bullrun bude jiný než ty minulé. Při 300miliardové kapitalizaci Bitcoinu už retailoví investoři nemají velkou váhu. Klíčem k dalšímu růstu hodnoty BTC jsou samozřejmě instituce.

Ty měly dlouho problém vstoupit do trhu s kryptoměnami, protože neexistovaly dobré regulované způsoby, jak se k nim dostat. Jistě, jsou zde deriváty od CME či Bakktu a fond společnosti Grayscale, většině institucionálním investorům to ale nestačí.

Srovnání: Bitcoin v roce 2016 a dnes

Bitcoin fraktál v roku 2016 a dnes
Srovnání: Bitcoin v roce 2016 a dnes

Bitcoin nicméně vchází mezi elity. S&P DJI – společnost, která spravuje nejpopulárnější americké akciové indexy – včera oznámila, že vytvoří nový index i pro trh s kryptoměnami. To může být poslední kapka, než pohár trpělivosti přeteče a cena Bitcoinu exploduje.

I mnozí analytici zastávají názor, že právě v roce 2021 se dočkáme největšího bullrunu kryptoměn v historii. Willy Woo si myslí, že predikce $200 tisíc za BTC v roce 2021 je konzervativní. Tyler Winklevoss hovoří o růstu o 2500%.

Všechno si to shrneme i zítra ve 20:00 na streamu. Přihlaste se na odběr videí kanálu BitLink a nenechte si ujít naše zpravodajství.

Jak nakupovat Bitcoin tak, abych neprodělal?

Pravdou je, že stále jsme jen na začátku. Podobně, jako tomu bylo v prosinci 2016 (viz graf nahoře). Pokud tedy chcete nastoupit na samém začátku, máte skvělou příležitost. Ale pozor! I v tom největším bullrunu trh s kryptoměnami dělá náhlé pohyby směrem dolů. Propady o 30-40% v minulosti nebyly ničím výjimečným. Nenech se zmást krátkodobými pohyby a při investování s nimi počítej.

Chceš dát teď hned do Bitcoinu 250 000 Kč? Jak by ses tvářil, kdyby z nich zítra bylo 150 000 Kč? Zvládneš ten tlak? Pokud chceš vydělat na Bitcoinu, v první řadě musíš ovládnout své emoce. Jak na to? Připoj se v sobotu na stream a získáš cenné rady, které ti zachrání kůži.

Při investování do BTC je také důležité kupovat za tržní cenu a nenechávat někomu 5% provizi. My doporučujeme burzu Binance. Jde o největší kryptoměnovou směnárnu na světě, s minimálními poplatky (0,1% a méně), a pokud se zaregistruješ přes >>> náš link <<< , získáš ještě doživotní 5% slevu na poplatky.

Jak to nyní na trhu s kryptoměnami vypadá z hlediska technické analýzy? O tom jsme se včera bavili s profesionálním ekonomem Jaroslavem. Podívej se na záznam ze streamu: