Technická analýza Bitcoinu – Čekáme na proražení klesajícího kanálu!

update analýza trading11

Bitcoin po dosažení cenové úrovně 9 100 USD začal konsolidačně klesat, což si vzaly za své altcoiny a velryby začaly své peníze přesouvat právě do vysoce kapitalizovaných altcoinů, které svými pohyby Bitcoin následovaly. Mezitím dochází již nyní k některým pumpám na shitcoinech. Celý tento proces je dobré znamení pro následující letní altseason, neboť cyklus se stále opakuje.

Bitcoin nabírá energii

Aktuální konsolidační kanál na Bitcoinu opět připomíná nehezký manipulační graf plný ,„bart“ patternů s vystřelováním na každém menším supportu (viz zelené kruhy na grafu Bitcoinu). Bitcoin se již zastavil na 7 600 USD a cena z této zóny několikrát rychle vystřelila. Rozhodně si někdo Bitcoin sbírá za každou levnou cenu a výstřel na 10 000 USD je jenom otázkou času.

Bitcoin, Technická analýza Bitcoinu – Čekáme na proražení klesajícího kanálu!, TRADING11
15minutový graf Bitcoinu

Mezi 7 000–8 000 USD přikupujeme Bitcoin

Myslím si, že každý by nyní rád viděl Bitcoin na co nejnižší ceně, aby mohl nakoupit a připojit se k rozjetému vlaku. Ačkoliv si někteří spekulanti myslí, že Bitcoin spadne ještě pod 6 000 USD, podle mě se to už nestane. Aktuálně si smart money cenu pěkně hlídají a vytvářejí konsolidační pomalý kanál, aby mohli vydělat na shitcoinech.

Bitcoin, Technická analýza Bitcoinu – Čekáme na proražení klesajícího kanálu!, TRADING11
Hodinový graf Bitcoinu

Bod kontroly se pomalu přesouvá ze 6 400 USD na 8 000 USD a cílem spekulantů by nyní mělo být zahuštění oblasti kolem 8 000 USD. V praxi to znamená to, že jakákoliv nákupka Bitcoinu pod 8 000 USD je budoucím profitem.

Bitcoin, Technická analýza Bitcoinu – Čekáme na proražení klesajícího kanálu!, TRADING11
Denní graf Bitcoinu

Aktuálně bude stále držet Bitcoin support na 7 500 USD, kde by rozhodně měl být příkup Bitcoinu. Druhým zásadním supportem je 7 000 USD, který si myslím, že smart money už vůbec nepustí, pokud tam ten trh vůbec spadne.

Líbí se vám tato analýza? Mé jméno je Jan Čuraj a jsem hlavní trader společnosti Crypto Kingdom. Společně s Trading11 vám přinášíme nové akciové členství. Když si koupíte naše Signály a Trading11 analýzy na 4 měsíce, další dva dostanete ZDARMA! Víc informací o produktu najdete zde.

(analýza pokračuje pod odkazem)

Čaká nás najlepších šesť krypto-mesiacov! Ste na to pripravení?

Proč návratu k 6 400 USD už nevěřím?

Bod kontroly na 6 400 USD je nejen splněný, ale zároveň je i znova retestovaný. Jsme v kryptoměnovém světě a měli bychom si zvyknout, že retestování ceny může být bleskurychlé, pokud je spojené se stoploss-huntingem. Bitcoin 6 400 USD jako bod kontroly již znova otestoval, a proto je pro mě tato cena již splněná. Cílem by mělo být převést bod kontroly na 8 000 USD a tam vytvořit silnější delší stagnaci.

Bitcoin, Technická analýza Bitcoinu – Čekáme na proražení klesajícího kanálu!, TRADING11
Denní graf bitcoinu s bodem kontroly

Závěr analýzy Bitcoinu

Aktuálně bych určitě nespoléhal na spadnutí ceny pod 6 000 USD, ale měl bych připravené fázové dokupy od 7 500 USD do 7 000 USD. Toto je můj prostor nákupů, protože v těchto úrovních byly největší objemy obchodování v historii Bitcoinu. Osobně si myslím, že úspěch na kryptoměnách je spíše o emocích a striktním řízení peněz než o přesné technické analýze, které bývá často falešná. Sleduj strukturu trhu aneb kdo a za kolik nakupuje.


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme, kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naši Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na kryptotrzích jsou velmi rizikové!