Tento kluk má pouze 16 let a už má svou vlastní kryptoměnu, která mu vydělala první miliony

Share This Post

Za posledních 12 měsíců zaznamenaly kryptoměny obrovský nárůst popularity. Nyní si představíme pouze 16 letého kluka, který je doslova hladový po úspěchu. Jeho jméno je Youssof Altoukhi. Jeho příběh je prostě jiný než u běžných dětí v jeho věku. Tento kluk totiž vytvořil svou vlastní kryptoměnu „Y Coin“, která mu vydělala první miliony.

Podnikatel tělem i duší

Youssof vyrůstal v Londýně a vzhledem k jeho velmi mladému věku je obdivuhodné jaké jsou jeho podnikatelské zkušenosti. Řekli byste si, že takový mladý kluk má jistě bohaté rodiče, kteří mu na podnikání přispěli. Opak je pravdou. Youssof pochází se skromnějších poměrů a už od mala ho zajímalo jak by si mohl slušně vydělat. Jeho první zkušenost s podnikáním se týkala 3D tisku. Ještě na základní škole dostal od rodičů dárek v podobě 3D tiskárny a rozhodl se s ní vynaložit opravdu skvělým způsobem. Začal vyrábět a později prodávat na svém webu obaly na telefon.

Čím byl Youssof starší, tím přibývaly i jeho nápady na zbohatnutí. Jeho další zkušeností byl nápad, který se týkal prodeje tenisek a limitovaných edic oblečení. Zde se poprvé dostal k založení účtu na Instagramu. Poptávka po takovém zboží je opravdu velká, ale bohužle v tomto sektoru existuje i velký počet podvodníků. I z tohoto důvodu se naučil jak si vytvářet zásoby peněz, aby mohl mít pokryté rizika spojená s podnikáním. Zlomový bod nastal při vytvoření jeho marketingu. Rozhodl se spolupracovat s influencermi. Později udělal chytrý tah, který ho vystřelil na vrchol. Svůj podnik inzeroval na Google Maps. Nikdo z jeho konkurentů to neudělal. Jelikož se jeho značka jmenovala „Little Kicks“, lidé prostě zadali do vyhledávače „kde koupit kicks“ a jeho značka se objevila na úplném vrcholu. Jelikož byl mladý Youssof stále na škole, musel obchod prodat, neboť jednoduše nestíhal spravovat logistiku, skladování a jiné faktory.

Jak poznal kryptoměny?

Youssof po jeho zkušenostech s podnikáním hledal pasivní příjem, při kterém by nemusel fyzicky pracovat. A tak poznal akciový trh. Jako první si založil demo účet, aby nabral nějaké důležité zkušenosti. Po tréninku se rozhodl investovat své vydělané peníze do kryptoměnTehdy měl stále jen 10 let! Jeho průzkum mu dal základy toho, jak funguje Bitcoin. V době bullrunu v roce 2017 poprvé poznal altcoiny a zjistil, že každá z nich v podstatě řeší nějaký jedinečný problém. To ho dále hnalo za úspěchem. V roce 2018 si dokonce opatřil několik ASIC strojů na těžbu BTC a jiných kryptoměn. Díky šikovné strategií a investování do různých projektů vydělal velmi slušný obnos peněz.

Jak vznikla kryptoměna Y Coin?

Youssofovi se nelíbilo, že několik nových projektů prostě nejsou demokratické. Podstatou tohoto modelu je, že jedna osoba s 1 milionem tokenů převážila 100 lidí s 1000 tokeny. Toto prostě nemělo význam dále řešit. Youssof tak naverboval tým vývojářů a společně vytvořili Y Coin. Jde o platební minci, která bude využívat demokratický model řízení. Čili každý má stejné slovo, bez ohledu nato kolik Y Coinů vlastní.

Y Coin. Zdroj: Google
Y Coin. Zdroj: Google

V čem je tento projekt jedinečný?

Y Coin je tzv. komunitní měnou. Čili zde nehrozí žádné zvýhodňování solventních hráčů na trhu nebo tzv. velryb. Portál Athina Gate považuje tento projekt za ambiciózní, který může v budoucnu výrazně promluvit do dění ve světě kryptoměn. Kryptoměna se začala prodávat od 15. února. Nákupní cena za 1 Y Coin byla při spuštění 0,0015 USD.

Related Posts

[SPRÁVY] • Spoločnosť OpenSea zavádza nové zásady pre boj proti krádežiam NFT • a ďalšie články

Vitajte pri dnešnom prehľade kryptospráv: TRHY Po relatívne pokojnom víkende, ktorý...

[SPRÁVY] • Výkonní pracovníci spoločnosti Coinbase čelia žalobe akcionára • a ďalšie články

Vitajte pri dnešnom prehľade kryptospráv: Kryptomeny Babydoge Swap Testnet bude spustený...

Coinbase zaznamenala ve 2. čtvrtletí ztrátu 1,1 miliardy dolarů kvůli „rychlému a zběsilému“ poklesu kryptoměn

Kryptoburzovní gigant Coinbase uvedl „rychlý a zběsilý“ pokles kryptotrhů...

Bývalý výkonný ředitel BitMEXu se přiznal k porušení zákona o bankovním tajemství

Další top manažer se připojuje ke třem spoluzakladatelům kryptoburzy...

TOP 5 článkov za minulý týždeň + Bonusová správa

Pokiaľ ste nestihli si prečítať všetky naše články za...