To byl propad! Je toto nová hymna pro Bitcoin v roce 2021?

Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Minimálně dvakrát jsme si v dubnu mohli říci: “Fuj! To byl ale hnusný propad.” Například když Bitcoin během jediné hodiny padl o 7 500 dolarů. Nebo později, když dokonce podlezl hladinu 50 000 USD a vytvořil nižší minimum.

Tyto pocity reflektuje i vtipná písnička od Lil Bubble – What a dump!

Parodie na známý song What is love s kryptoměnovou tématikou. Můžete si ji pouštět, když vám bude nejhůř.

Bitcoin v dubnu - 4h graf
Bitcoin v dubnu – 4h graf

Chcete další songy s kryptoměnovou tématikou? Zde jich najdete rovnou sedm:

Chceš sa naučiť analyzovať grafy? Máme tu pre teba VIP trading room. Nájdeš tu signály, denný update trhu, 200 video návodov a hlavne pomoc od profesionálnych traderov. S nami nezmeškáš žiadnu príležitosť na trhu. Kryptomeny, indexy a forex denne monitorujeme za teba a hľadáme signály, ktoré následne posielame do našej skupiny. >>>Pozrieť ponuku<<<

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.