TOP 3 burzy bez nutnosti KYC! Znáte je?

0
TOP 3 burzy bez nutnosti KYC! Znáte je?

Dnes představím TOP 3 burzy, na kterých můžete obchodovat a bez problémů vybírat peníze bez KYC. Nejedná se o velké burzy (až na jednu), přesto jsou plně funkční a použitelné pro většinu traderů.

Pro ty, co nevědí, o co vlastně jde. KYC je zkratka, která znamená „Know Your Customer„, v překladu „Poznej svého zákazníka“. Je to proces ověření vaší totožnosti za účelem snadnější identifikace a snížení rizika praní špinavých peněz.

1) Bybit

Společnost Bybit se sídlem v Singapuru nevyžaduje KYC, ačkoli jsou z obchodování vyloučeny USA a obyvatelé několika dalších zemí. Zde je seznam zablokovaných zemí: USA, Singapur, Quebec (Kanada), Írán, Kuba, Krym, Sýrie, Severní Korea, Súdán a Sevastopol. Všechny ostatní země jsou vítány.

Na Bybit najdete i bohatý affiliate program včetně Rewards odměn, např. za aktivní 5denní trading, nebo za vklad v určité výši. Rozhodně třeba zkusit.

Odkaz: https://www.bybit.com/

2) Nominex

Docela nízké poplatky a rychlé obchodování. To je důvod, proč se burza dostala na tento skutečně krátký seznam. Se sídlem na Seychelách ji nemůže mnoho vlád „obtěžovat“ svými požadavky. Bez KYC můžete vybrat až 3 BTC za den. Burza má vlastní NFX token, kterým odměňuje za aktivní trading. Token můžete prodat a zvýšit tak svůj zisk.

Odkaz: https://nominex.io/

Odkaz na limity: https://nominex.io/ja/kyc-levels

3) Kraken

Kdo nemiluje Kraken! Jedna z nejstarších krypto burz opravdu nevyžaduje při určitých limitech KYC. Pro mě je nejpoužívanější hned po Binance, i když její limity jsou mnohem menší – 5 000 USD za den bez jakéhokoliv KYC. Myslím, že stále dostatečná hranice.

Odkaz: https://www.kraken.com/

Odkaz na jejich limity:  https://support.kraken.com/hc/en-us/articles/360001449826

Toto byly tři burzy, které nemají potřebný KYC, resp. nevyžadují ověření identifikace zákazníka při určitých denních limitech. Podobných burz jsou desítky, avšak s menší návštěvností a menším otáčením prostředků. Vzpomenu např. ještě malou altcoinovou (nebo shitcoinovou) burzu crex24.com. Psali jsme o ní v souvislosti s pumpou jednoho ze shitcoinů.

avatar
  Subscribe  
Upozornit na