TOP 3 kryptoměny s potenciálem, které se nyní vyplatí koupit

Share This Post

Kryptoměny se znovu vzpamatovávají z poklesu a začínají růst. Některé mince dokonce nejsou daleko od historického maxima. Je to hlavně díky důležitým fundamentům a technologiím. Možná byste někdy ani nevěřili, jak i během tohoto nepříliš příznivého období poklesů lze najít kvalitní kryptoměny, které rostou a vyplatí se do nich investovat. V tomto článku si některé z nich ukážeme.

Binance coin

Binance coin má obrovský potenciál v dlouhodobém horizontu. Od prvního zalistování na burze cena vzrostla přibližně 500násobně, čímž se řadí k podobným velikánům jako Ethereum nebo Bitcoin. Zároveň burza Binance je v současnosti jediný projekt, který výrazně prorazil do mainstreamu. Burza se ve většině států pyšní až 60procentní dominancí všech obchodních objemů, které se vygenerují na kryptoměnovém trhu. Dokonce minulý měsíc společnost koupila část z portálu amerického Forbes. V minulosti například také investovala do webu coinmarketcap či trust wallet. Firma loni dosáhla ročního zisku téměř 20 miliard dolarů, čímž se řadí k největším světovým firmám. Dokonce zakladatel „CZ“ je aktuálně těsně za top 10 nejbohatšími lidmi světa. A právě tam, kde jsou zisky, technologie a potenciál růstu, tam chtějí být také investoři. Zatím je Binance coin na 3. místě a nachází se po korekci. A právě to může být příležitost pro investory.

Pokud chceš nakupovat kryptoměny přes internet, jednoznačně doporučujeme použít burzu Binance, kde máš široký výběr coinů a jedny z nejnižších poplatků na trhu. Ty si ještě můžeš snížit o 5 %, pokud si vytvoříš účet přes >>> tento odkaz <<< a o dalších 25 % nákupem BNB tokenů.

Metaverzní kryptoměny

Velký potenciál mají určitě i metaverzní projekty, které v roce 2021 zaznamenaly raketový růst a v podobném tempu pokračují i v tomto roce. Lákavé pro investory může být zjištění, že aktuálně stále není v žebříčku top 20 žádný metaverzní projekt. To je důkazem, že tato technologie se ještě vyvíjí a cesta k růstu je stále otevřená. Zajímavý projekt může být MANA, který řeší virtuální realitu a tvorbu Dapps. Ve virtuálním světě si lidé mohou kupovat pozemky, hrát různé hry a třeba si také vydělat peníze. Druhý, velmi podobný a zajímavý altcoin, který řeší převážně online hry ve virtuální realitě, je Sandbox. Ten se aktuálně nachází přibližně 50 % pod svým ATH a určitě má potenciál vrátit se zpět na historické maximum.

Jistota je důležitá

A na závěr zde opět máme kryptoměny, které jsou spíše pro konzervativní investory. Nesmíme zapomenout na stabilní kryptoměny jako Bitcoin, Ethereum a například i Cardano či Polkadot. Základem investování je v první řadě mít portfolio složené ze stabilních a ověřených kryptoměn, které sice nejsou zárukou okamžitého zbohatnutí, ale poměr rizika a výkonu je zde velmi dobře vyvážený. 99 % kryptoměn z dlouhodobého hlediska neroste rychleji než Bitcoin či Ethereum. Převážně se později z mincí stává mrtvé pohřebiště zapomenutých altcoinů. Nezapomínejte, že každý si musí dělat vlastní rozbor a vybírat kryptoměny rozumně do svého portfolia.

Přečti si také: 3 důvody, díky kterým se cena Etherea může vrátit na historické maximum

Related Posts

Proč Bitcoin roste?

Bitcoin za posledních 24 hodin zaznamenal mírný nárůst, který...

Jak nízko může jít cena bitcoinu?

Cena bitcoinu klesla o více než 8 % za...

Největší společnost zabývající se těžbou bitcoinů v květnu prodala 63 % vytěžených BTC

Těžební společnost Marathon Digital prodala více než 60 %...

Japonská burza DMM ztratila 305 milionů dolarů v bitcoinech prostřednictvím hacku soukromého klíče

Centralizovaná burza kryptoměn DMM ztratila bitcoiny v hodnotě více...

Bitcoin má hodnotu 100 uncí zlata, říká zkušený obchodník Peter Brandt

Zkušený obchodník Peter Brandt nedávno vydal předpověď ceny pro...

Ethereum má dosáhnout nového historického maxima

Ethereum může překvapit kryptotrhy a dosáhnout čerstvých historických maxim...