TOP 3 kryptoměny s potenciálem, které se nyní vyplatí koupit

Share This Post

Kryptoměny se znovu vzpamatovávají z poklesu a začínají růst. Některé mince dokonce nejsou daleko od historického maxima. Je to hlavně díky důležitým fundamentům a technologiím. Možná byste někdy ani nevěřili, jak i během tohoto nepříliš příznivého období poklesů lze najít kvalitní kryptoměny, které rostou a vyplatí se do nich investovat. V tomto článku si některé z nich ukážeme.

Binance coin

Binance coin má obrovský potenciál v dlouhodobém horizontu. Od prvního zalistování na burze cena vzrostla přibližně 500násobně, čímž se řadí k podobným velikánům jako Ethereum nebo Bitcoin. Zároveň burza Binance je v současnosti jediný projekt, který výrazně prorazil do mainstreamu. Burza se ve většině států pyšní až 60procentní dominancí všech obchodních objemů, které se vygenerují na kryptoměnovém trhu. Dokonce minulý měsíc společnost koupila část z portálu amerického Forbes. V minulosti například také investovala do webu coinmarketcap či trust wallet. Firma loni dosáhla ročního zisku téměř 20 miliard dolarů, čímž se řadí k největším světovým firmám. Dokonce zakladatel „CZ“ je aktuálně těsně za top 10 nejbohatšími lidmi světa. A právě tam, kde jsou zisky, technologie a potenciál růstu, tam chtějí být také investoři. Zatím je Binance coin na 3. místě a nachází se po korekci. A právě to může být příležitost pro investory.

Pokud chceš nakupovat kryptoměny přes internet, jednoznačně doporučujeme použít burzu Binance, kde máš široký výběr coinů a jedny z nejnižších poplatků na trhu. Ty si ještě můžeš snížit o 5 %, pokud si vytvoříš účet přes >>> tento odkaz <<< a o dalších 25 % nákupem BNB tokenů.

Metaverzní kryptoměny

Velký potenciál mají určitě i metaverzní projekty, které v roce 2021 zaznamenaly raketový růst a v podobném tempu pokračují i v tomto roce. Lákavé pro investory může být zjištění, že aktuálně stále není v žebříčku top 20 žádný metaverzní projekt. To je důkazem, že tato technologie se ještě vyvíjí a cesta k růstu je stále otevřená. Zajímavý projekt může být MANA, který řeší virtuální realitu a tvorbu Dapps. Ve virtuálním světě si lidé mohou kupovat pozemky, hrát různé hry a třeba si také vydělat peníze. Druhý, velmi podobný a zajímavý altcoin, který řeší převážně online hry ve virtuální realitě, je Sandbox. Ten se aktuálně nachází přibližně 50 % pod svým ATH a určitě má potenciál vrátit se zpět na historické maximum.

Jistota je důležitá

A na závěr zde opět máme kryptoměny, které jsou spíše pro konzervativní investory. Nesmíme zapomenout na stabilní kryptoměny jako Bitcoin, Ethereum a například i Cardano či Polkadot. Základem investování je v první řadě mít portfolio složené ze stabilních a ověřených kryptoměn, které sice nejsou zárukou okamžitého zbohatnutí, ale poměr rizika a výkonu je zde velmi dobře vyvážený. 99 % kryptoměn z dlouhodobého hlediska neroste rychleji než Bitcoin či Ethereum. Převážně se později z mincí stává mrtvé pohřebiště zapomenutých altcoinů. Nezapomínejte, že každý si musí dělat vlastní rozbor a vybírat kryptoměny rozumně do svého portfolia.

Přečti si také: 3 důvody, díky kterým se cena Etherea může vrátit na historické maximum

Related Posts

Zákazníci FTX varovali před podvodníky, kteří je lákají vrácením majetku

Zkrachovalá kryptoburza FTX přiznala nedávnou záplavu podvodů, které jsou...

Twitterový účet Robinhooda byl hacknut, aby propagoval podezřelý prodej tokenů RBH

Oficiální twitterový účet bezprovizní investiční platformy Robinhood byl napaden hackery,...

Investice rizikového kapitálu do blockchainu nadále klesají

Cointelegraph Research analyzoval všechny obchody a trendy rizikového kapitálu...

Binance zpřísňuje pravidla pro NFT

Podle oznámení z 19. ledna zpřísnila kryptoměnová burza Binance...

Jihokorejský soud nařídil burze Bithumb uhradit škody investorům během výpadku

Sága jihokorejské kryptoburzy Bithumb pokračuje, tentokrát s rozsudkem místních...

Nezákonné krypto transakce dosáhly v roce 2022 historických maxim

Rok 2022 vytvořil rekord v nelegálních transakcích v řetězci....