Toto jsou TOP 3 kryptoměny pro měsíc březen – Zajímavé události by jim mohly přinést slušný růst!

ZDROJ:KRYPTOMAGAZIN.SK

Zostáva do konca 50 % zľavy na všetky naše produkty

Tento článek bude zaměřen na fundamentální stránku daných kryptoměn. V březnu totiž  hned několik digitálních měn očekává zajímavé události a novinky, které by mohly zvýšit jejich hodnotu. V článku si probereme tři kryptoměny s největším potenciálem, jejichž hodnota by mohla ještě slušně stoupnout.

Crypto.com (CRO)

CRO se nachází v žebříčku na 21 příčce s celkovou tržní kapitalizací 3,6 miliardy.

CRO je nativní token směnárny Crypto.com, která umožňuje uživatelům nakupovat tokeny a poskytuje i řadu dalších služeb. Po spálení 70 miliard CRO je dalším krokem k úplné decentralizaci sítě spuštění nového vlastního mainnetu. Datum spuštění mainnetu je již stanoven na 25. března, očekává se velká účast validátorů. Přechody na vlastní síť se často setkaly se zvýšeným zájmem investorů. Otázkou však je, zda už není pozdě na případnou spekulaci / investici. 

Mohlo by vás zajímat: EGLD po 1000% růstu zažívá útlum, fundamentálně je na tom však velmi dobře! Přijde útok na ATH?

Cena v době psaní článku – 0,15 USD

Kryptoměny, Toto jsou TOP 3 kryptoměny pro měsíc březen – Zajímavé události by jim mohly přinést slušný růst!, TRADING11
Zdroj: Tradingview

Nem (XEM)

XEM se nachází v žebříčku na 15 příčce s celkovou tržní kapitalizací 6,1 miliardy.

Podobně jako Crypto.com, i NEM plánuje vydat svůj “Symbol” mainnet 15. března. Tato vlastní síť bude poskytovat upgrade v rychlosti, použitelnosti a zabezpečení oproti současnému blockchainu NEM. Držitelé XEM (nativní měna NEM) navíc dostanou jeden XYM (nativní měna Symbol) za každý XEM, který drží v čase snapshot testingu, který proběhne 12. března.

Celsius Wallet: Získávejte odměny za držení BTC, ETH, USDT a mnoha jiných bez rizika (+ BONUS 70 USD)

Cena v době psaní článku – 0,69 USD

Kryptoměny, Toto jsou TOP 3 kryptoměny pro měsíc březen – Zajímavé události by jim mohly přinést slušný růst!, TRADING11
Zdroj: Tradingview

Theta Network (THETA)

THETA se nachází v žebříčku na 18 příčce s celkovou tržní kapitalizací 4,2 miliardy.

THETA se také plánuje připojit k aktuálnímu trendu decentralizovaných směnáren (DEX) vydáním ThetaSwap v1, první DEX postaven na blockchainu Theta. ThetaSwap používá peněženku Theta, kterou lze snadno stáhnout na Google Chrome a je zajištěna 12-slovní mnemotechnickou frází. Dále plánují v průběhu prvního čtvrtletí tohoto roku spustit trh s non-funglible Tokeny (NFT).

Maiar Wallet – Unikátní krypto peněženka, která vám umožní převody přes telefonní číslo! (+ BONUS 10 USD v případě nákupu EGLD přes peněženku)

Cena v době psaní článku – 4,23 USD

Kryptoměny, Toto jsou TOP 3 kryptoměny pro měsíc březen – Zajímavé události by jim mohly přinést slušný růst!, TRADING11
Zdroj: Tradingview

Neriskujte, přenechte obchodování robotům

Pokud si netroufáte na obchodování, máte k dispozici alternativu v podobě automatických trading botů, kteří obchodují za vás. Jen si jednoduše nastavíte v šabloně hodnoty a hotovo – odteď už všechno za vás provádí bot a vy jen sledujete zisky. Připravili jsme pro vás 2 články, ve kterých se dozvíte jakou investiční strategii využívá robot, jak si takového robota můžete nastavit a také uvidíte i jejich reálné výsledky ve statistice, abyste měli lepší přehled.

První článek: Úspěšná investiční strategie DCA – nechte roboty obchodovat za vás!

Druhý článek: RECENZE + NÁVOD – Podívejte se, jak jednoduše nastavit trading bota + statistika zisků

BONUS: Stálý profit bez ohledu na cenu? Při nastavení SHORT + LONG robota na jednom páru ano!

Disclaimer / Tento článek slouží pouze pro přehled, nelze jej považovat za investiční poradenství. Trhy jsou nevyzpytatelné a bez dostatečných znalostí je obchodování hazard. Za případné ztráty neneseme odpovědnost.