[NEWS] TRON čaká fundament-bomba! – TVM a zlúčenie s Bittorentom?

Share This Post

Na 30. júla 2018, kedy ma dôjsť k spusteniu Tron Virtual Machine (TVM), plánuje Justin Sun, vedúca osobnosť tohto projektu, jedno veľké prekvapenie, ktoré má priniesť nárast ceny TRX.

Pozrite si tiež našu ICO kategóriu, kde analyzujem a vyberáme pre vás tie najlepšie projekty.

Tron Virtual Machine sa spustí za pár dní

Ešte počas júnového live streamu, na ktorom bol vyhlásený TRON Independence Day,  Justin Sun informoval fanúšikov a investorov ohľadom „tajného projektu“. Ten by mal byť predstavený na konci júla. Spojenie TVM a sľúbeného projektu by malo byť ako významným míľnikom pre túto kryptomenu, tak aj impulzom pre rast jej hodnoty.

Celkovú spokojnosť s progresom a smerovaním TRONu naznačujú ja Sunove slová:

„Myslím, že jednou z najdôležitejších hodnôt spoločnosti Tron je, že naše produkty a vízie realizujeme podľa plánu. Ako vidíte, náš testnet sme spustili 31. marca, mainnet 31. mája, pričom sme naň oficiálne prešli 25. júna. Ďalším veľmi dôležitým medzníkom je 30. júl – kedy uvedieme do ostrej prevádzky Tron Virtual Machine. V tento deň zároveň spustíme jeden z našich tajných projektov.“

TRON Virtual Machine, považuje dev team za základný kameň ekosystému TRONu, pričom jeho hlavnou úlohou bude umožnenie pripojenia k akémukoľvek existujúcemu ekosystému. Zároveň má pripraviť cestu pre implementáciu smart kontraktov.

Špekulácie ohľadom „tajného projektu“

Zatiaľ čo Sun sa zdráhal prezradiť akékoľvek informácie okolo sľúbeného tajného projektu, existuje niekoľko možností, nad ktorými už komunita na sociálnych sieťach špekuluje.

Najčastejšie sa pritom spomína služba BitTorrent. Ide o peer to peer sieť, ktorá poskytuje rýchly, jednoduchý a efektívny prenos veľkých súborov medzi ľubovoľným počtom ľudí. Jej kúpu začal Sun realizovať začiatkom tohto roka. Suma za kúpu BitTorrentu sa vyšplhala až na 140 miliónov dolárov.

Záver

Zatiaľ nie je jasné, či má Justin Sun v úmysle zachovať 170 miliónovú databázu užívateľov BitTorrentu oddelene od TRONu, alebo ich integrovať do svojej siete. Odhalenie jeho tajného plánu by však mohlo priniesť informáciu o zlúčení týchto dvoch produktov, alebo aspoň o zavedení určitého typu torrent služby na TRON mainnete. Túto tézu podčiarkuje aj samotný whitepaper TRONu, kde projekt sám seba definuje ako decentralizovanú platformu pôsobiacu v online-zábavnom priemysle.

Zdroj:
ethereumworldnews.com

Related Posts

ETH ETF byly schváleny, ale Gary Gensler pro ně nehlasoval

Komise pro cenné papíry a burzu Spojených států (SEC)...

Tom Lee – Cena bitcoinu na 150 000 USD v roce 2024

Bitcoin je na dobré cestě k dosažení 150 000...

Ethereum ETF potvrzeno?

Uprostřed rostoucích spekulací o možném schválení burzovně obchodovaného fondu...

Vitalik Buterin zdůrazňuje rizika AI uprostřed otřesů ve vedení OpenAI

Spoluzakladatel Etherea Vitalik Buterin se podělil o svůj pohled...

Kraken zvažuje odstranění USDT v Evropě kvůli novým předpisům

Kryptoburza Kraken zvažuje odstranění podpory pro stablecoin Tether v...

Tether razil další 1 miliardu dolarů – naposledy pomohl bitcoinu vyšplhat se na 73 tisíc dolarů

Tether (USDT), největší stablecoin na světě, vytěžil další 1...