[NEWS] TRON čaká fundament-bomba! – TVM a zlúčenie s Bittorentom?

Share This Post

Na 30. júla 2018, kedy ma dôjsť k spusteniu Tron Virtual Machine (TVM), plánuje Justin Sun, vedúca osobnosť tohto projektu, jedno veľké prekvapenie, ktoré má priniesť nárast ceny TRX.

Pozrite si tiež našu ICO kategóriu, kde analyzujem a vyberáme pre vás tie najlepšie projekty.

Tron Virtual Machine sa spustí za pár dní

Ešte počas júnového live streamu, na ktorom bol vyhlásený TRON Independence Day,  Justin Sun informoval fanúšikov a investorov ohľadom „tajného projektu“. Ten by mal byť predstavený na konci júla. Spojenie TVM a sľúbeného projektu by malo byť ako významným míľnikom pre túto kryptomenu, tak aj impulzom pre rast jej hodnoty.

Celkovú spokojnosť s progresom a smerovaním TRONu naznačujú ja Sunove slová:

„Myslím, že jednou z najdôležitejších hodnôt spoločnosti Tron je, že naše produkty a vízie realizujeme podľa plánu. Ako vidíte, náš testnet sme spustili 31. marca, mainnet 31. mája, pričom sme naň oficiálne prešli 25. júna. Ďalším veľmi dôležitým medzníkom je 30. júl – kedy uvedieme do ostrej prevádzky Tron Virtual Machine. V tento deň zároveň spustíme jeden z našich tajných projektov.“

TRON Virtual Machine, považuje dev team za základný kameň ekosystému TRONu, pričom jeho hlavnou úlohou bude umožnenie pripojenia k akémukoľvek existujúcemu ekosystému. Zároveň má pripraviť cestu pre implementáciu smart kontraktov.

Špekulácie ohľadom „tajného projektu“

Zatiaľ čo Sun sa zdráhal prezradiť akékoľvek informácie okolo sľúbeného tajného projektu, existuje niekoľko možností, nad ktorými už komunita na sociálnych sieťach špekuluje.

Najčastejšie sa pritom spomína služba BitTorrent. Ide o peer to peer sieť, ktorá poskytuje rýchly, jednoduchý a efektívny prenos veľkých súborov medzi ľubovoľným počtom ľudí. Jej kúpu začal Sun realizovať začiatkom tohto roka. Suma za kúpu BitTorrentu sa vyšplhala až na 140 miliónov dolárov.

Záver

Zatiaľ nie je jasné, či má Justin Sun v úmysle zachovať 170 miliónovú databázu užívateľov BitTorrentu oddelene od TRONu, alebo ich integrovať do svojej siete. Odhalenie jeho tajného plánu by však mohlo priniesť informáciu o zlúčení týchto dvoch produktov, alebo aspoň o zavedení určitého typu torrent služby na TRON mainnete. Túto tézu podčiarkuje aj samotný whitepaper TRONu, kde projekt sám seba definuje ako decentralizovanú platformu pôsobiacu v online-zábavnom priemysle.

Zdroj:
ethereumworldnews.com

Related Posts

[SPRÁVY] • Čína rozširuje používanie digitálneho jüanu na stredných školách • a ďalšie články

Vitajte pri dnešnom prehľade kryptospráv: TRHY Primárna kryptomena má už viac...

Bitcoin sa chystá všetkých prekvapiť, downtrend je za nami: Nicholas Merten

Kryptoanalytik a influencer Nicholas Merten sa rozhodol staviť na...

Greyscale CEO: Nedávný výprodej kryptoměn investory neodradil

Navzdory nedávnému výprodeji trhu s kryptoměnami je optimismus mezi některými předními...

[SPRÁVY] • SWIFT testuje interoperabilitu CBDC, aby umožnil cezhraničné platby • a ďalšie články

Vitajte pri dnešnom prehľade kryptospráv: TRHY Posledných sedem dní bolo podstatne...

TOP 5 článkov za posledný týždeň + Bonusová správa dňa

Ak ste si nestihli prečítať všetky naše články za...