Volatilita na trhu je späť! Zarobte na burze obchodovaním pod vedením profesionálov

0
trading11 crypto kingdom signaly analyzy

Na trhu s kryptomenami je teraz veľmi veľký chaos. Možno sa to na prvý pohľad nezdá, no veľkí hráči sú po prvo-aprílovej pumpe absolútne zmätení a momentálne prakticky nikto nevie, čo sa bude diať ďalej. Tu na Trading11 sa snažíme pomocou technickej a fundamentálnej analýzy nejakým spôsobom predpovedať, kam sa trh pohne, no je nám jasné, že momentálne sa zo strednedobého hľadiska (niekoľko mesiacov dopredu) nedá povedať prakticky nič.

Napriek tomu máme stovky platiacich zákazníkov, ktorí majú záujem o naše technické analýzy. Staviame na tom, že pravidelne aktualizujeme naše názory, reagujeme na trh a vďaka tomu sme schopní poskytnúť službu, ktorá ľuďom pomáha zlepšiť zisky na burze.

Signály + Analýzy – Zľava končí!

Nedávno sme sa spojili so spoločnosťou Crypto Kingdom, aby sme vám priniesli ešte lepší produkt. Po novom tak môžete využiť našu spoločnú ponuku a zaobstarať si analýzy Trading11 a signály od CK za super cenu.

Iba do konca tohto týždňa (teda ešte niekoľko hodín) môžete využiť zľavu 20% a získať obe služby za bezkonkurenčnú cenu! Veríme, že vzhľadom na zvýšenú volatilitu na trhu s kryptomenami sa vám investícia veľmi rýchlo vráti.

Náš spoločný produkt si môžete objednať cez tento odkaz.

Máte záujem o ťažbu kryptomien?

Na kryptomagazine momentálne prebieha týždeň miningu! Pozrite si zaujímavé články, ktoré sme pre vás pripravili. Nájdete ich tu.

avatar
  Subscribe  
Upozornit na