Kde obchodovat zlato a akcie? XTB vám dá bonus až 250 € !!!

0
Americká inflační střela až na měsíc – True money supply jako potvrzení recese ekonomiky!

Krypto burzy svádí nekonečný boj o nadvládu, neboť se zvyšuje hustota podniků v krypto sektoru. Každá burza usiluje o to, aby svým klientům poskytovala co nejvíce funkcí a zároveň zajistila nepřekonatelné zabezpečení a skvělý zážitek z platformy. To není výjimkou ani pro jednu z nejnovějších krypto směnáren na trhu – XBTPro.

Burza slibuje řadu připravovaných integrovaných inovací s velkorysým uvítacím bonusem, který láká potenciální členy burzy k vyzkoušení platformy. Uživatelé XBTPro se mohou těšit na nulové poplatky za vklad, velmi nízké obchodní poplatky a využít ještě nižších poplatků a slev prostřednictvím svého nativního tokenu NEXBT.

Další funkcí, jež XBTPro nabízí, je 10levelový partnerský program, který umožňuje generování pasivního příjmu. Velmi brzy budou spuštěny funkce margin trading a demo mode, který je speciálně vytvořen pro účely školení v krypto obchodování s virtuálními zůstatky.

Jednou z nejdůležitějších funkcí XBTPro je nicméně uvítací bonusový program. Každý uživatel, který si koupí BTC alespoň za 100 USD (zhruba kolem 0,001 BTC), bude mít nárok na bonus. Ten se rovná 25 % částky vložených prostředků a je vyplacen v NEXBT. Bonus NEXBT lze později převést na tokeny a uživatelé si mohou nárokovat NEXBT v hodnotě až 250 $.

XBTPro dává uživatelům možnost buď platit své obchodní poplatky bonusem, nebo počkat, až se tokeny odemknou a mohou být zaměněny za NEXBT. Po převodu na tokeny NEXBT si je uživatelé mohou proplatit, nebo vyměnit za jiné kryptoměny. Pokud se rozhodnete pokrýt obchodní poplatky tokenem NEXBT, získáte 10% slevu na obchodní poplatky. Výběr mezi dvěma možnostmi lze spravovat na kartě Dashboard pomocí několika kliknutí.

„Odemknutí“ uvítacího bonusu se dosáhne dosažením určitého objemu obchodování na platformě XBTPro. Když uživatelé splní minimální požadavky, uvítací bonus se plně odemkne. Uživatelé mohou sledovat procenta odemčených tokenů NEXBT ve svém Dashboardu.

Při výběru prostředků musí být aktuální zůstatek uživatele vyšší než přijatý bonus, aby mohl být bonus vyplacen. Pokud je zůstatek menší nebo roven přijatému bonusu, bonus bude automaticky zrušen. Všechny výpočty objemů obchodování začnou, jakmile je vkladový bonus obdržen. Je důležité poznamenat, že každý bonus na XBTPro se počítá zvlášť. Aby si uživatelé mohli vybrat nebo vyměnit jakýkoli další bonus, musejí splnit požadavky na obchodní objem u všech předchozích bonusů.

Kromě uvítacího bonusového programu již XBTPro spustil 10úrovňový program, kde přidružené subjekty mohou budovat síť jednotlivců a získat až 50 % z obchodních poplatků. Všichni jsou vřele vítáni k účasti v affiliate programu, kde si tak mohou vytvořit pasivní příjem. Jako „přidružená společnost“ obdržíte pevnou provizi ve výši 34,5 % + 5 NEXBT tokenů jako bonus za všechna přímá doporučení. Nepřímá doporučení (obchodníci doporučovaní vašimi doporučeními) vám mohou přinést další kumulativní provizi až do výše 15,5 %. Registrace na platformě trvá několik sekund a KYC (Know Your Customer) není nutný, jestliže objem obchodů nepřesáhne 10 000 USD.

avatar
  Subscribe  
Upozornit na