Zahrajte si online hru RollerCoin a získejte tisíce satoshi denně!

0
bitcoin_rollercoin_zarabaj_satoshi_simulator_online-

Jak to již v kryptosvětě bývá, vývojáři nespí, a tak spatřila světlo světa další online hra, která vám může vydělat reálné satoshi. A věru ne málo. Pokud této hře  budete věnovat trochu času, můžete z ní dostat i víc než z nejlepšího faucetu. O jaké hře je řeč? Představujeme RollerCoin!

Registrace a princip hry

Po registraci na stránce www.rollercoin.com si nastavíte z jednoduchého seznamu vzhled vaší postavičky a následně se již uvidíte sedět za PC v nějaké místnosti. Co teď dělat? V přehledném menu nahoře je uprostřed nejdůležitější kolonka, a tou jsou hry – Games. Po kliknutí se vám otevře seznam s mini hrami. Po každém projetí mini hry vám tato mini hra uvolní těžební výkon pro vaši těžbu satoshi. Je jen na vás, kolik času obětujete těmto mini hrám. Výkon vám bude vždy přibývat a kontrakt bude platný 1,3,5,7 nebo více dní. Čím více mini her budete hrát, tím více výkonu a na delší dobu ho budete mít.

Možnost zakoupení těžebního výkonu?

Pro ty, kteří nechtějí klikat a hrát mini hry, není tento projektík moc určen. Nicméně i zde je možnost získat satoshi bez hraní her. Můžete si v horním menu po kliknutí na ikonu nákupního košíku zakoupit těžební rig. Vidíte tam jeho cenu i výkon, který vám bude poskytnut. Výhodou je hlavně to, že jeho zakoupením máte kontrakt navždy. Výkon se vám neztratí ani po několika dnech. A pokud přitom budete ještě hrát mini hry, můžete si zajistit slušný přínos satoshi. V menu nalevo se vám vždy píše váš výkon těžby a také odměna v satoshi, která se vám připíše za 24 hodin.

Referral systém nechybí, je výhodný?

RollerCoin má integrovaný i referral systém, takže po pozvání přítele přes váš unikátní link od něj můžete získat odměnu. Okamžitou odměnu dostanete až 10 % z jeho investice do hry. Pokud do hry neinvestuje, tzn. nekoupí si těžební rig a bude jen klikat, okamžitou odměnu nedostanete, ale dostanete 10 % z jeho denních zisků satoshi. Toto je další způsob, jak získáte satoshi bez hraní her = necháte hrát hry ostatních přes váš link. 🙂

Kolik můžete získat satoshi?

V případě, že hře věnujete zpočátku dostatek času, můžete se dostat bez problémů i na 400 satoshi/24 hodin s platností na sedm dní. Časem i více než 1 000 satoshi denně. Navíc čím více budete hrát mini hry, tím větší odměnu v přepočtu na výkon dostanete. Samozřejmě stoupá i obtížnost her. Ty však nejsou moc náročné. Můžete takto získat za měsíc hraní obyčejné online hry i více než 30 000 satoshi bez referrala. V případě pár referralů i více než 200 000 satoshi měsíčně.

Hra RollerCoin je jako mnohé jiné, avšak zatím nabízí konkurenčně největší poměr vloženého času vs. odměnu v satoshi. Vyzkoušejte. 🙂

Přečtěte si i něco jiného:

Technologie Proof of Stake může zaručit pasivní příjem. Co o ní potřebujete vědět?

avatar
  Subscribe  
Upozornit na