Zalistování akcií Coinbase na NASDAQ není největší událostí tohoto měsíce

zdroj:kryptomagazin.cz
Nakupovať a obchodovať kryptomeny môžeš vyskúšať na burze Binance. V rámci našej spolupráce s burzou ponúkame doživotnú zľavu cez náš link. Registruj sa ešte dnes. Ak nevieš ako na to, pozri si náš návod.

Velikonoční akce! VIP, Signály a Kurzy, vše se slevou 50 %.

  • Trading11 VIP  – základní analýzy, týdenní streamy a postřehy ze světa kryptoměn
  • Trading11 Signály  – přístup do VIP, k tomu více streamů, LIVE chat na Discordu a hlavně signály na nákup a prodej (nejen) kryptoměn

Již několik měsíců píšeme, že americká kryptoburza Coinbase se připravuje na vstup na NASDAQ. Akcie společnosti se začnou veřejně obchodovat již dnes – 14. dubna – a mnozí to považují za největší událost roku (více info. Naleznete v tomto článku). Nicméně CEO společnosti ShapeShift s tím nesouhlasí. Tvrdí, je zde ještě něco důležitějšího. A to spuštění prvního cross-chain DEXu!

První crosschain DEX přichází na scénu!

Eric Voorhees o tom informoval na svém twitteru. Thorchain je první nativní decentralizovaná burza, která umožňuje převody kryptoměn a tokenů mezi jednotlivými blockchainy.

Podle Erica jde o obrovskou událost, i když skutečný dopad této technologie na svět začne být zřejmý až za jeden či dva roky.

Pojďte hlasovat v naší anketě: Bitcoin dosáhl nového historického maxima! Na jaké ceně se zastaví tentokrát?

Thorchain odstraní problémy s wrappovaním tokenů či stavěním mostů mezi blockchainy

Thorchain byl spuštěn již včera 13. dubna. Umožní obchodovat kryptoměny přes různé blockchainy bez potřeby vytváření mostů či wrappovaní tokenů, jak to funguje na decentralizovaných burzách v součastnosti.

Například na takovém Uniswapu není problém obchodovat hodnotu Bitcoinu vůči dolaru či Ethereu. Nicméně musíte se spokojit s jeho ERC-20 deriváty, jako jsou WBTC či renBTC. Thorchain dovoluje obchodovat přímo Bitcoin.

Platforma Thorchain v noci jednu hodinu po půlnoci našeho času spustila videokonferenci na platformě Clubhouse. Pokud vás takové věci zajímají, určitě doporučujeme podívat se na záznam.

Přístup do naší VIP skupiny k signálům a kurzům obchodování nyní nabízíme se slevou 50 %, tak neváhejte a využijte toho. Akce platí do konce velké noci!

>>> Získejte Trading11 signály , analýzy a kurzy <<<

Bitcoin Skupina
Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.