[ZPRÁVY] Bitcoin Futures na Bakkt hlásí nový rekord – Máme datum Ethereum hard forku – Čína reguluje hraní nezletilých – Vémola vs. Végh již dnes!

0

Přinášíme vám stručné shrnutí těch nejdůležitějších zpráv uplynulého dne. A na co se můžete těšit?  Bitcoin Futures na Bakkt hlásí nový rekord, máme datum Ethereum hard forku, Čína reguluje hraní nezletilých, Vémola vs. Végh již dnes!

Kryptoměny

Až 10 % obchodů mezi USA a Mexikem se děje za pomoci Ripple
Zakladatel MicroBT zadržen – Pomůže vyřešit loupež Bitcoinů z Bitmain?
Datum uskutečnění Ethereum hard forku pod názvem Istanbul bylo potvrzeno hlavním vývojářem
Bakkt Bitcoin Futures hlásí rekord – jejich denní trading volume dosáhlo nového ATH

Gaming

Čína reguluje hraní nezletilých
PUBG ztratilo až 80 % hráčů

Off topic

Karlos Vémola vs. Attila Végh – Oktagon 15 již dnes!

Až 10 % obchodů mezi USA a Mexikem se děje pomocí Ripple

Generální ředitel společnosti MoneyGram Alex Holmes dnes řekl, že 10 % obchodů jeho společnosti mezi USA a Mexikem provádí pomocí Ripple.

„Těch 10 % se týká platformy ODL (On Demand Liquidity) a představuje procento našeho mexického peso objemu, s nímž obchodujeme. Za dolar kupujeme mexická pesos, a to pomocí XRP. Nyní začínáme například v obchodování filipínského pesa a australského dolaru,“ dodal Alex Holmes.

Datum uskutečnění Ethereum hard forku pod názvem Istanbul bylo potvrzeno hlavním vývojářem

Vedoucí týmu Ethereum Péter Szilágyi potvrdil 4. prosince jako očekávané datum pro hard fork pod názvem Istanbul. Szilágyi naznačil, že Istanbul začne v bloku 9069000.

Po modernizaci, která měla název Constantinopole, která byla dokončena v únoru tohoto roku, představuje Istanbul poslední mezník v případném přechodu sítě na Ethereum 2.0.  Berlín, což je název poslední fáze, má být konečnou aktualizací Ethereum, která se má uskutečnit v roce 2020.

Mohlo by vás zajímat: 3 druhy pasivního příjmu z kryptoměn – Kde hledat, pokud chcete pasivní příjem

Bakkt Bitcoin Futures hlásí rekord – jejich denní trading volume dosáhlo nového ATH

Bitcoin futures, denní objem na platformě digitálních aktiv Bakkt, dosáhl nového historického maxima, s 1741 futures obchodovanými 9. listopadu.

Twitter účet věnovaný datům objemu obchodování s futures Bakkt, pod názvem Bakkt Volume Bot, také upozornil na vývoj 8. listopadu. Denní objem 1 741 (asi 15,5 milionu USD) představuje 109% nárůst oproti 834 kontraktům obchodovaným den předtím, přičemž každá smlouva odpovídá jednomu Bitcoinu.

Čína reguluje hraní nezletilých

Čína se už delší dobu snaží bojovat se závislostí dětí na počítačových hrách. Teď přichází z její strany nové řešení situace v podobě denního limitu a k tomu přidává i večerku, po které už si nezletilí hráči budou moci užít tak maximálně deskové hry. U počítačových her totiž budou mít zákaz hraní od deseti večer do osmi ráno.

V čínské novince potom nechybí ani limit na utracené peníze ve hrách. Pro hráče pod šestnáct let je to jenom 200 jüanů za měsíc. Jejich starší kolegové mezi šestnácti a osmnácti potom mohou utratit dvojnásobek.

PUBG ztratilo až 80 % hráčů

Jeden v největších průkopníků žánru battle royale pomalu, ale jistě upadá v zapomnění. Player Unknown´s Battlegroudns ztrácí své hráče a absolutně se tak vytratil z konkurenčního boje s Fortnite, které si naopak neustále získává větší a větší pozornost. Hráčů PUBG totiž od ledna minulého roku ubylo neuvěřitelných 82 %. Z více než milionu a půl aktivních hráčů je tak současných ani ne tři sta tisíc, a to i navzdory tomu, že hra se mezitím rozšířila i na PlayStation 4 a Xbox One.

Karlos Vémola vs. Attila Végh – Oktagon 15 již dnes!

Přání fanoušků byla vyslyšena a v kleci OKTAGONu se střetnou dva velikáni – Karlos „Terminátor“ Vémola a Attila „Pumukli“ Végh. ZÁPAS STOLETÍ, to je utkání dvou legend, dvou národů, ale především neopakovatelná sportovní událost.

Hlavní karta začíná dnes v 20:00 a to na webu OKTAGON.TV, případně na televizi O2TV a JOJ PLUS. Zápas století by se měl uskutečnit někdy po 22:00.

Co číst dál?

[Recenze] Vyplatí se členství v Crypto Kingdom? – Není to jen o signálech

avatar
  Subscribe  
Upozornit na