[ZPRÁVY] Donald Trump neodpověděl na Sunovo pozvání na oběd s Buffettem – Jsou vůbec Bitcoin ETF potřeba?

0

Donald Trump neodpověděl na Sunovo pozvání na oběd s Buffettem – Tento indikátor vám přesně řekne, kdy máte prodat – Nastane Bitcoin halving už v dubnu 2020? – Všechny oči na ECB – Jsou vůbec Bitcoin ETF potřeba? – Co všechno nám včera Apple ukázal?

Donald Trump neodpověděl na Sunovo pozvání na oběd s Buffettem

I když asi nikdo netuší, jak se aktuální situace kolem oběda Justina Suna a Warrena Buffetta vyvíjí, jedno je jasné. A to je, že Donald Trump se na oficiální pozvání od Justina Suna neobtěžoval ani odpovědět. Tato situace je pro Justina Suna asi ta nejhorší. I kdyby Donald Trump pozvání oficiálně nepřijal, samotná odpověď by pouze potvrdila to, jak daleko se už kryptoměny dostaly. Kvůli tomu může být sám oběd Justina Suna s Warrenem Buffettem (i bez Trumpa) obrovskou událostí v kryptoměnovém světě. Otázkou však stále je, zda se vůbec odehraje.

Další informace o zprávě se můžete dočíst na linku níže: cryptoslate.com

Tento indikátor vám přesně řekne, kdy máte prodat

Na Twitteru se strhla debata poté, co skupina obchodníků přidala příspěvky, v nichž tvrdí, že našli ideální indikátor při obchodování Bitcoinu. Ideální by měl být prý v tom, že vám přesně řekne, kdy byste měli prodat, protože cena dosáhla svého maxima (v daném okamžiku). Mělo by jít o takzvaný MVRV poměr. Ten měl dosud téměř úplně přesně odhalit čas, kdy nastal vrchol Bitcoinu v roce 2011, 2013, 2015 i 2017. Že tomu nevěříte? Nuže stačí se podívat na link níže, kde se nacházejí i přesné odkazy na dané tweety nebo taktéž i samotný indikátor.

Více o této zajímavé novince naleznete, pokud kliknete na následující odkaz: beincrypto.com

Nastane Bitcoin halving už v dubnu 2020?

Ačkoliv byl halving původně plánovaný na květen příštího roku, tak aktuální situace Bitcoinu předznačují, že by k němu mohlo dojít už o měsíc dříve. Může za to rapidní zrychlení hash ratu celé sítě, na což upozorňuje hned několik analytiků. Nejeden z nich si také myslí, že toto zrychlení může způsobit, že halving samotný by se mohl dostavit už v dubnu (přesný čas je zatím neznámý), a ne 16. května, jak to bylo dosud plánováno.

Zda něco takového vůbec může nastat, je rozebráno více v tomto článku: cryptopotato.com

Všechny oči na ECB

Při úrokových sazbách se sice nejčastěji hovoří o Federal Reserve, avšak zejména v našich končinách má velmi silné slovo na toto téma Evropská centrální banka (ECB). No a už zítra bude mít tato banka na bedrech poměrně důležité rozhodnutí. Má totiž naplánováno další setkání, při kterém se očekává, že dojde ke snížení úrokových sazeb z -0,40 % na -0,60 %. Zda však k takovému rozhodnutí dojde, je sporné, protože negativní úrokové sazby se setkávají s velkou nevolí ze strany bankéřů.

Pokud vás tato zpráva zajímá více, přečtěte si o ní na následujícím odkazu: ccn.com

Jsou vůbec Bitcoin ETF potřeba?

Už v nejbližších týdnech se rozhodne, zda z Bitcoin ETF vůbec něco bude. Sága, která se natahuje už několik měsíců, by měla konečně dojít konce a my se dozvíme, zda VanEck ETF a SolidX ETF vůbec spatří světlo světa. Pokud by se tak však nestalo, Jimmy Song, známý Bitcoin vývojář, si myslí, že nikdo by tím vůbec neutrpěl. Naopak, takové řešení se mu pro dlouhodobou budoucnost kryptoměn zdá být jako pozitivnější. Věří, že Bitcoin ETF by v podání VanEck a SolidX přineslo obrovské množství spekulace, a to prý vůbec není nutné.

Pokud vás zajímají názory Jimmyho Songa, tak se určitě podívejte na následující link: ccn.com

Co všechno nám včera Apple ukázal?

Určitě jste všichni postřehli, že včera oficiálně vyšel iPhone 11 od Applu. Avšak dlouho očekávaná prezentace tohoto produktu přinesla mnohem víc než jen nový smartphone. Ukázala nám, že Apple může po dlouhých letech měnit strategii. Tato takříkajíc luxusní značka, která budovala svou prestiž desítky let, možná včera naznačila, že hodlá radikálně změnit svou klientelu. Naznačil to hlavně produkt Apple TV+, jenž by měl stát pouze 4,99 dolaru měsíčně, což je nejméně v rámci konkurence (na což jsme u Apple nebyli zvyklí). Rovněž přišlo i ke snížení cen nových iPhonů a různých jiných produktů. Že by Apple opravdu radikálně změnil svůj postoj?

Více o tomto tématu se dočtete, když kliknete na link níže: marketwatch.com

Co číst dál?

Ty nejpodstatnější profily, které musí sledovat každý trader – Twitter a Tradingview – Deník 13. týden

avatar
  Subscribe  
Upozornit na