[Zprávy] Konsolidace Bitcoinu nás má připravit na další bull run – Začala největší venezuelská banka podporovat Petro?

0
news

Konsolidace Bitcoinu nás má připravit na další bull run – Začala největší venezuelská banka podporovat Petro? – Kryptoměnová burza Binance přináší opět další novinky – Britský umělec spojil svou novou výstavu s kryptoměnami – Kraken vysvětlil svůj páteční přešlap – Mají centrální banky v čele s Federal Reserve zaděláno na obrovský problém?

Konsolidace Bitcoinu nás má připravit na další bull run

Letos již Bitcoin udělal více než 300 %. A to se bavíme jen o první polovině roku. Více než poslední dva měsíce Bitcoin pouze konsolidoval a žádné převratné růsty nebo pády jsme z jeho strany neviděli. Mnoho obchodníků však poukazuje na to, že tato konsolidace má sloužit pouze k tomu, aby Bitcoin nabral nový dech a mohl se vydat k hladině 15 000, 18 000 a možná až 20 000 dolarů. Trend má být totiž stále směrem vzhůru, a tak se předpokládá, že i přesto, že descending triangle je medvědí pattern, trh se vydá k vyšším částkám.

Více o této zprávě si můžete přečíst na tomto linku: beincrypto.com

Začala největší venezuelská banka podporovat Petro?

Opravdu neskutečné, co se v tomto jihoamerickém státě děje. Kromě extrémní inflace a množství problémů v celém finančním sektoru (i politice) se aktuálně zdá, že prezident Venezuely to myslel s Petrem opravdu vážně. Už v červenci se Nicolas Maduro vyjadřoval, že Petro bude ve velkém podporovat. A nyní to vypadá, že podporu této „kryptoměně“ vyjádřila i největší banka v této zemi. Právě i kvůli takové podpoře se může zrychlit adopce Petra, která zatím vůbec neoslnila. Zdá se však, že podpora od největší banky pomohla, protože objemy obchodování Petra extrémně narostly.

Chcete-li se dočíst více o tomto tématu, neváhejte kliknout na následující odkaz: ccn.com

Kryptoměnová burza Binance přináší opět další novinky

Binance je skutečným lídrem v kryptoměnovém světě. Od té doby, co tato burza spatřila světlo světa, přináší novinky, inovace a další možnosti svým uživatelům. Jednou z nich je i opětovné pálení mincí. Binance tak dodržuje svůj závazek (že spálí celkem až 100 milionů mincí). I díky těmto razantním a vážným rozhodnutím tato burza stále patří mezi špičku. Stejně dobře se daří i BNB coinu, který i přes celkové potíže, které na trhu panují a downtrendu, roste téměř pořád.

Pokud vás zajímá Binance víc, tak si neváhejte přečíst náš článek zde.

Britský umělec spojil svou novou výstavu s kryptoměnami

A díky tomuto nápadu si také pořádně přilepšil. Lincoln Townley za svá díla dostal zaplaceno až 490 BTC. Nejmenovaný singapurský investor dostal na oplátku od Lincolna Townleyho jednu celou kolekci (19 obrazů). Cena za jeho obrazy tak představuje zhruba 5 100 000 dolarů. Daný umělec měl souhlasit s tímto obchodem zejména kvůli tomu, že kryptoměnám velmi věří. Tato nabídka mu měla připadat jako velmi zajímavá, a i z tohoto důvodu se rozhodl na ni zareagovat. Townley již v minulosti prodal své obrazy za 40 BTC.

Více detailů a informací o této zprávě se můžete dozvědět na tomto linku: ccn.com

Kraken vysvětlil svůj páteční přešlap

Zaregistrovali jste situaci, která se v pátek udála na kryptoměnové burze Kraken? Všem pozorným a aktivním fanouškům kryptoměn jistě neušlo, že jedna svíčka na burze Kraken měla 2 extrémně dlouhé knoty (jeden směrem dolů na 8 000 dolarů a druhý směrem nahoru na úroveň 12 000 dolarů). Včera Kraken prostřednictvím svého Twitteru situaci vysvětlil a omluvil se. Mělo jít pouze o poruchu spojenou se zkoušením nového produktu a technologie. I přesto, že se Kraken za tuto chybu omluvil, vlna kritiky na sebe nenechala dlouho čekat. Mnoho traderů se ve spojení s Krakenem vyjádřilo, že takové poruchy by se neměly stávat ani během zkoušení nových technologií a služeb.

Pokud chcete vidět oficiální tweet, ale také se dozvědět více informací na toto téma, doporučuji následující link: bitcoinist.com

Mají centrální banky v čele s Federal Reserve zaděláno na obrovský problém?

Obchodní válka, Brexit a setkání Federal Reserve. To jsou tři nejpodstatnější události nejen pro globální ekonomiku, ale i politiku a mezinárodní vztahy různých států. Všechny jsou dosti znepokojující a mohou toho změnit opravdu hodně. No a to, jak FED ovlivní globální ekonomiku, se dozvíme už v nejbližších dnech. Avšak nejen tato banka, ale i ostatní centrální banky mají pořádně komplikovanou situaci. Neustále se snižující úrokové sazby (a v mnoha státech i záporné) situaci vůbec nezlepšují. Naopak mohou pouze oddalovat a tím zhoršovat situaci, která nastane, až celý tento extrémně nestabilní domeček z karet padne.

Více o tomto tématu se dozvíte zde: marketwatch.com

Co číst dále?

[Video] Andreas Antonopoulos – Bitcoin je jako švýcarská banka v kapse

avatar
  Subscribe  
Upozornit na