[Zprávy] McAffee vyhrožuje vládě USA! • TOP 3 kryptoměny pod 1 dolar • Více než 30 % BTC navždy ztracených?

1
fake

3 nejpotenciálnější kryptoměny pod 1 dolar • Až 6 milionů Bitcoinů může být navždy ztracených • Končí nám sezona altcoinů? • McAffee opět veřejně vyhrožuje vládě USA • Minulý týden byl nejhorší od prosince 2018 • Budou Rusové finančně trestat těžbu kryptoměn?

3 TOP kryptoměny pod 1 dolar

Nemalý počet investorů se snaží najít ty nejvhodnější kryptoměny pro investici. Někdy i na úkor kvality a fundamentu. Jde jim pouze o zbohatnutí a rychlé zisky. Pokud však mezi takové investory nepatříte, ale zajímá vás i skutečný potenciál kryptoměny a její možnosti růstu v rámci kryptoměnového světa, tak následující 3 kryptoměny by mohly být tou správnou volbou pro vás. Výběr možná nikoho nepřekvapí, jde totiž o Ripple (XRP), TRON (TRX), IOTA (MIOTA). Tyto kryptoměny byly vybrány pouze na základě jedné společné vlastnosti, a tou je, že jejich aktuální hodnota je pod 1 dolar.

Pokud vás zajímá více informací o tomto rozdělení, klikněte na tento link: zycrypto.com

Až 6 milionů Bitcoinů může být navždy ztracených

Čtete dobře. Nejde o Bitcoiny v hodnotě 6 milionů dolarů (což by také nebylo zrovna málo), ale jde až o 6 milionů Bitcoinů. Ať už byly tyto kryptoměny ukradeny z nějaké burzy nebo během hacku nebo byly ztraceny při přesunech či vyhozené ve formě USB klíčů nebo peněženek. Z celkové nabídky BTC (tedy z aktuálního celkového množství 17,5 milionu BTC) jde až o více než 35 %. To není jediný problém. Takto ukradených, a často i navždy ztracených kryptoměn přibývá čím dál tím víc.

Více o tomto tématu se dozvíte na následujícím linku, kde je krásně zpracovaná infografika s více zajímavými informacemi: dailyhodl.com

Týden tradingu začíná

Připravili jsme pro vás skvělou akci. Vyhlašujeme Týden tradingu! V nejbližších sedmi dnech budeme na Kryptomagazínu publikovat větší množství analýz a článků o obchodování. Co je však nejdůležitější, placená sekce na Trading11 byla otevřena pro všechny! Odteď můžete číst VIP analýzy a sledovat videa od profi obchodníků ZDARMA! Pouze tento týden.

Tak na co čekáte? Vstupte do světa obchodování!

(článek pokračuje pod odkazem)

10.06.19 Technická analýza BTC/USD – Neckline to nepustí ani na ten.. Od IX..

Končí nám sezóna altcoinů?

Nejprve je ale třeba se zeptat, zda nám sezona altcoinů vůbec začala. Odpovědi by se však asi různily, v závislosti na typu člověka, avšak vypadá to tak, že altcoinům může zase na jistý čas odzvonit. Vyplývá to z grafu nejsilnějšího altcoinu, tedy kryptoměny Ethereum. Ten by podle více předních traderů měl zaznamenat výraznou korekci a návrat k hladině 200 dolarů. Někteří tradeři jsou si tímto názorem dokonce tak jisti, že říkají, že Ethereum by od této velké korekce mohl zachránit pouze zázrak.

Více o tomto tématu se dozvíte zde: u.today 

McAffee opět veřejně vyhrožuje vládě USA

„Pohřbím vás.“ I tak zněla slova Johna McAffeeho, který si snad nedá nikdy pokoj. Nedávno se opět vyjádřil prostřednictvím svého Twitter účtu, že pokud se IRS (Internal Revenue Service) pokusí Johna McAffee zažalovat, tak by mohl mít problém. Údajně má totiž John McAffee nemalý počet důkazů toho, že samotní vysocí úředníci v zemi mají být zkorumpovaní. Vyhrožuje, že pokud by byl zatčen, tak by všechny tyto důkazy byly zveřejněny, což by se nemělo líbit daným úředníkem. V podobných tweetech však upozornil na to, že stále má v plánu stát se prezidentem USA a nehodlá jen tak stáhnout svou kandidaturu.

Více o tomto tématu si můžete přečíst na tomto linku: ccn.com

Minulý týden byl nejhorší od prosince 2018

Tedy minimálně pro Bitcoin. Pokles o více než 10 % znamenal, že Bitcoin měl tak minusové hodnoty, jaké jsme nezažili už od prosince 2018. Nebylo to však překvapující, protože poslední týdenní svíce byla top doji svíčka. Od té doby však cena pouze klesala. To zapříčinilo, že aktuálně se více analytiků a traderů stále přiklání k možnosti větší korekce. Její začátek už klidně mohl nastat. To se však dozvíme až po pár měsících.

Více o tomto tématu se můžete dozvědět na následujícím linku: bitcoinist.com

Budou Rusové finančně trestat těžbu kryptoměn?

Opět tu máme spekulace o tom, jak se který stát zachová ke kryptoměnám. Koncem minulého týdne se například kryptoměnovým světem začala šířit zpráva, že v Indii přišel návrh na zákon, který by mohl poslat lidi, kteří těží, prodávají a kupují kryptoměny, do vězení, a to až na 10 let. V Rusku si plánují rovněž posvítit na těžaře kryptoměn. Nicméně by to bylo mnohem mírnější než v Indii. Kryptoměny jsou podle poslední zprávy ruské vlády nelegálními nástroji, jejichž těžbu chce tak finančně potrestat. Vypadá to tak, že Rusko jako země se tedy neumí rozhodnout, jaký postoj zaujmout vůči kryptoměnám. Jeden den se zdá, že má v plánu vytvořit vlastní kryptoměnu nebo nakupovat Bitcoin, no a druhý den jsou zase kryptoměny zakázány a jejich těžba se bude finančně trestat.

Více o Rusku a jeho plánovaných sankcích najdete zde: cointelegraph.com

Co číst dál?

Tone Vays: Šance na korekci Bitcoinu rapidně stoupá

 

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Henry77 Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Henry77
Člen
Henry77

Celý den marně čekám na nějakou zmínku o LTC. Dnes se dostalo na HIGH za posledního asi 3/4 roku a tady o tom není ani písmenko.