[Zprávy] Nový krypto telefon od HTC – Bitcoin a jeho cena v následujích měsících – Sony unikla cena nového Playstationu 5

Share This Post

Přinášíme vám stručné shrnutí těch nejdůležitějších zpráv z uplynulého dne. A na co se můžete těšit? Například na představení nového krypto telefonu od HTC, Bitcoin by měl v nasledujích měsících růst a společnosti Sony unikla cena nového Playstationu.

Kryptoměny

Burzy

Gaming

HTC představuje svůj blockchainový chytrý telefon

Společnost HTC uvedla na trh blockchain verzi svého smartphonu Exodus 1s. Nový telefon přichází s cenovkou 250 $ (219 EUR) a zákazníci si jej mohou koupit buď pomocí fiat měn, nebo kryptoměn. Je to budoucnost mobilních telefonů? V roce 2018 dorazil Exodus 1 s cenovkou 700 $, což byla značne přemrštěná cena. Toto vydání se však zaměřuje na mladší publikum, které hledá cenově dostupnější telefony.

Mohlo by vás zajímat: [GAMING] Nová hra, která Vám vytěží opravdovou kryptoměnu! Toto je Crypto Planet!

Podle výzkumu by Bitcoin měl zvýšit svou hodnotu až 7x za pouhých sedm měsíců

Cena Bitcoinu poslední tři měsíce klesala, ale jeden krypto analytik, který vystupuje na Twitteru pod jménem PlanB, předpovídá, že by se mohla jeho cena v nadcházejících měsících zvýšit.

Teorie uživatele PlanB je založen na nedostatku Bitcoinu na trhu. Analytik předpovídá, že Bitcoin dosáhne tržní kapitalizaci ve výši 1 bilionu USD poté, co se v květnu 2020 sníží odměna za jeho těžbu o polovinu – neboli nastane halving. Zároveň tvrdí, že by cena měla dostáhnout hodnoty 55 000 $.

Německo varuje před zneužitím soukromí a praním špinavých peněz v oblasti kryptoměn

Německé ministerstvo financí vyjádřilo obavy z rostoucího používání privacy tokenů a z důsledků jejich spojení s trestnou činností a obtíží při jejich sledování. Zpráva mluví o rozlišení mezi pseudonymními a anonymními tokeny, přičemž poznamenává, že pseudonymita umožňuje analýzu transakcí ve veřejných blockchainech a zjištěni podezřelých pohybů, zatímco plně anonymní tokeny jako Monero (XMR) a Zcash (ZEC) umožňují, aby transakce zůstaly nevysledovatelné a jsou tedy náchylné k účasti na nezákonných činnostech.

V tomto ohledu ministerstvo naléhavě žádá o dohled nad anonymními kryptoměnami v budoucnosti. Přestože tržní kapitalizace takových mincí je stále relativně nízká, zpráva uvádí, že získávají na popularitě a nakonec se mohou stát skutečnou alternativou k Bitcoinu.

Binance se připojila k blockchain projektu společnosti Kakao

Klaytn je blockchain projekt vedený internetovým gigantem Kakao. Ten oznámil, že se ke správní radě připojuje burza Binance. Binance se připojuje k 24 členským společnostem, jako je LG Electronics, Unionbank of the Philippines a Celltrion, aby pomohla učinit klíčová rozhodnutí pro obchodní a technický rozvoj projektu Klaytn. Podle tiskové zprávy je Binance první firmou z blockchain odvětví, která se připojila k radě.

Mohlo by vás zajímat:5 TOP altcoinů, které stojí za pozornost – Které mince mají potenciál uspět v silné konkurenci?

Problém pro Sony – Slovenský obchod prozradil cenu nové konzole. Fanoušci moc rádi nebudou.

Zdá se, že evropský maloobchodník působící na Slovensku odhalil nejen datum uvedení na trh nové konzole PlayStation 5 společnosti Sony, ale také cenu tohoto zařízení. Webové stránky prodejce Progamingshop umožňují uživatelům předobjednat si PlayStation 5 za 499,99 € (556 $) s termínem dodání 4. prosince příštího roku. Tato cenovka je opravdu vysoká a o proti konkurentovi od Microsoftu je vyšší o 150 eur.

Lightnite – Battle Royale střílečka s Bitcoinem

Satoshis Games Studio oznámilo vůbec první bitcoinovou battle royale hru, nazvanou Lightnite, která je velmi podobná vlajkové lodi Epic Games Fortnite.

Lightnite je online multiplayerová battle royale hra, kde každá přestřelka spouští přesun Bitcoinu. Zjednodušeně řečeno, hráči vydělávají Bitcoiny střílením na jiné hráče a ztrácí Bitcoiny, když zemřou.

Co číst dále?

Pokec o kryptoměnách – Bitcoinu hrozí Death cross! – ve středu v 18:30 – BitLink

Related Posts

Americký senátor a bitcoinový hater obvinený z úplatkárstva a korupcie

Senátor Spojených štátov Bob Menendez, dlhoročný nepriateľ bitcoinu (BTC)...

Huobi Global hacknut! Zmizelo 7,9 milionu dolarů

Kryptoburza HTX společnosti Huobi Global byla dne 24. září...

TOP 5 článkov za minulý týždeň + Ruská centrálna banka chce zaviesť CBDC do roku 2025

Pokiaľ ste nestihli si prečítať všetky naše články za...

Väčšina všetkých zbierok NFT je v súčasnosti bezcenná

Non-Fungible Tokens (nezameniteľné tokeny, NFT), respektíve obchodovanie s nimi,...

Open interest o bitcoin futures vzrástol o 1 miliardu dolárov

Bitcoin sa vyšplhal podozrivo rýchlo nad 27 000 dolárov....

Prinesie MiCA koniec stablecoinov v Európe?

Na konci mája ministri financií 27 členských štátov Európskej...