Tom Lee: Bitcoin Misery Index předpovídá bull run – Cenový vývoj Bitcoinu bude v blízké budoucnosti extrémně nudný – Čína bude na USA technologicky zcela nezávislá do 7 let – Bude Uber nabízet finanční služby? – Studovat na nejlepší univerzitě v Americe může být pěkně drahé – Tři informace o Bitcoinu, které jste nejspíš ani netušili
Tom Lee: Bitcoin Misery Index předpovídá bull run
Bitcoin Misery Index (BMI) je indikátor, který vyvinula společnost Fundstrat. Podle asi nejznámějšího člena této společnosti Toma Leeho, BMI aktuálně naznačuje, že nastal čas na další bull run Bitcoinu. Po velmi nudném létě (z pohledu tradingu) má podle Toma Leeho přijít vzrušující konec roku, kdy by Bitcoin mohl nastartovat svůj růst do výšin. Velmi výrazný pohyb je podle něj možno čekat již v nejbližší době. Tom Lee si myslí, že „kryptozima“ je za námi a aktuálně by mělo dojít k útoku na ATH.
Více o vyjádření Toma Leeho si můžete přečíst na následujícím linku: bitcoinist.com
Cenový vývoj Bitcoinu bude v blízké budoucnosti extrémně nudný
Máme tady ještě jeden článek o vývoji ceny BTC. Tento však bude úplně z jiného soudku a bude nabízet naprosto opačný pohled na věc. Podle tržního analytika Jima Wyckoffa se v nejbližších dnech až týdnech nebude cena Bitcoinu skoro vůbec pohybovat. Žádný pořádný výkyv ani nahoru ani dolů, pouze konsolidace do strany. Podle něj se bitva mezi býky a medvědy extrémně vyrovnala a nikdo aktuální nedokáže říct, která strana nakloní misky vah ve svůj prospěch. Rozluštění tohoto rébusu by měl přinést descending triangle, který je aktuálně tím nejsledovanějším patternem na Bitcoinu.
Další informace o této zprávě se můžete dočíst na linku níže: news.u.today
Čína bude na USA technologicky zcela nezávislá do 7 let
Zda obchodní válka mezi Čínou a USA již začala nebo ne si ještě nikdo s určitostí netroufá říct. Vítěz však může být pouze jeden. I když se říká, že kde se dva perou, třetí vyhrává (v tomto případě by to mohla být Evropa, která však má vlastní problémy), tak z této války může být zcela jasný vítěz. A mohla by jím být Čína. Tedy minimálně z technologického pohledu. David Roche si myslí, že Čína má před sebou skvělou budoucnost zejména z technologického hlediska, kdy by se mohla stát zcela na USA nezávislou už do 7 let.
Více o této novince se dočtete v následujícím článku od nás: kryptomagazin.sk
Bude Uber nabízet finanční služby?
Zdá se, že dosavadní úspěch společnosti Uber není pro tuto společnost dostačující. Aktuálně se začínají objevovat zprávy, že tato společnost se chce stát i poskytovatelem finančních služeb. Minimálně pro své uživatele (a zejména řidiče), kterým by v budoucnu mohl Uber poskytovat půjčky. Tak takovéto klepy se začaly šířit poté, co byl uživatelům společnosti Uber zaslán dotazník. V něm se společnost dotazovala na důvěryhodnost poskytovatelů finančních služeb, výši půjčky nebo nejdůležitější faktory při výběru půjčky.
Více o této zprávě se můžete dočíst, pokud kliknete na link uvedený níže: coinspeaker.com
Studovat na nejlepší univerzitě v Americe může být pěkně drahé
Pokud se bavíme o studiích na nejlepších univerzitách světa, tak se bohužel nebavíme o částkách v tisících nebo deseti tisících eur. Studium na Princetonu (aktuálně nejlepší americké univerzity) může vyjít až na téměř 300 000 dolarů. Celkově to vychází na skoro 75 000 dolarů za jeden rok studia. Pokud tedy máte v plánu dostudovat s titulem (4 roky), tak byste si měli připravit finanční obnos až 300 000 dolarů. Ale ne pouze tato škola je tak předražená. Harvard, Columbia, MIT nebo Yale (která následovala za Princeton) stojí všechny přibližně stejnou částku. Je tak jasné, že studium na těch nejlepších školách v Americe je extrémně finančně náročné. U takových částek se může klidně objevit i otázka, zda to vůbec stojí za ty peníze.
Pokud vás tato zpráva zaujala, doporučuji prohlédnout si tento odkaz: marketwatch.com
Tři informace o Bitcoinu, které jste nejspíš ani netušili
Více než 10 let je Bitcoin na scéně, a tak by se o něm dalo vyprávět téměř donekonečna. Těžba, obchodování, blockchain, forky a tak dále. Je toho opravdu hodně. I proto může být takovýto článek čas od času velmi užitečný. Vždy se totiž můžete dozvědět více o této největší kryptoměně. Věděli jste například, že Bitcoin má 436 dětí? Samozřejmě, že mluvíme o forkách, avšak přímým či nepřímým způsobem vzniklo z Bitcoinu už 436 dalších kryptoměn. A je jisté, že se toto číslo bude do budoucna pouze zvětšovat.
Pokud se chcete dozvědět i jiné zajímavosti, tak klikněte na náš článek, který najdete zde: trading11.com
Co číst dále?
Obchodování pro pokročilé – Žebříkování pozice – Deník 13. týden