05.01.19 Technická analýza BTC, TRX – Bitcoin je šípková růženka, ale Tron neztrácí čas!

0
trading11 analyza

Bitcoin stále konsoliduje v místě, kde mělo být druhé rameno formace H&S. Vytváří se tak 200 $ široká konsolidace 3684-3885 $. To ovšem neznamená, že následující pohyb bude nutně UP. Toto pásmo může být proražené také down. A toto proražení pravděpodobně určí další směr, pokud ho následující svíce nebude negovat, stejně jako 27. prosince. Teď se prostě formuje cena a teprve jasný impulz určí další směr. Nesmíme však zapomínat na to, že limitem pro UP je stále úroveň 4400 $ a limitem pro down je úroveň 3100 $. Každá tato úroveň může pohyb vycházející z resistance ukončit a otočit směr, nebo bude úroveň překonána a směr bude podpořen.

Daily downtrend výrazně zeslábl a pokud bude potvrzen UP, tak dojde k otočení trendu již v úrovni okolo 4400 $. Problém je ten, že přetočení trendu zatím vždy vyvolalo otočení trhu a hlubokou korekci. Proto se může stát, že úroveň 4400 $ nebude překonána a bude následovat korekce k 3100 $, nebo možná pod ní do oblasti 2600 $

Osobně si myslím, že směr, který si trh vybere, bude UP, tedy proražení směrem vzhůru. Pak by stálo za zvážení nákup BTC nad úrovní 3900 $, který bych směřoval k úrovni 4400-4500 $. Ale pokud tady začne trh selhávat již na H4, tak se vyplatí přemýšlet o uzavření pozice. Bude totiž hrozit návrat minimálně k dnešnímu konsolidačnímu pásmu, tj minimálně k 3900 $.

Mezi tím, co se Bitcoin rozhoduje na kterou stranu se vydat, si TRON svůj směr vybral a míří přímo za svým cílem. Tím by mohla být resistance v úrovni 0.00000670 BTC

Daily trend ………………….silný UPtrend
Weekly trend………………. velmi slabý downtrend

Momentálně cena překonala poslední konsolidaci v úrovni 0.00000514 BTC a teď už nic nestojí v cestě dosažení resistance. Aktuálně však trh narazil na horní okraj trendového kanálu a může tak vzniknout návrat k úrovni 0.00000544 BTC

Trh se velmi stabilně pohybuje uvnitř trendového kanálu. Pokud v resistanci vznikne důvod k vyvolání korekce, tak by měla dosáhnout pravděpodobně k úrovni předchozí konsolidace 0.00000514 BTC. Zda bude po korekci trh pokračovat UP a pokusí se překonat resistanci, to není zatím známo. Nicméně, poznáme to podle chování trhu v resistanci a podle síly případné korekce. Pak očekávejte další analýzu.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

 

avatar
  Subscribe  
Upozornit na