05.01.19 Technická analýza BTC/USD – Času dost, však počkáme, od IX..

12
trading11 analyza kovboj

Pokud máte dojem, že se nic za poslední dva dny nezměnilo, tak to máte dojem dobrý. Kurz se drží průměru kolem hladiny 3800 $ a k zásadnějšímu rozhodnutí zatím nedošlo. Těžko říci jak dlouho bude kurz respektovat kanál mezi 3664 – 3970 $, každopádně nezapomínat na potenciální cenové formace. Obě stále ve hře i když se trh chová jako náměsíčný..

Situace na grafu 6H Bitstamp

Graf 6H Bitstamp..

Takže jak sami vidíte, žádné složitosti a hlavně ani žádné změny. Za pozornost stojí, že kurz již podruhé prorazil pod trendline, která tvoří základní růstovou tendenci od LOW korekce. Není to tedy zrovna dvakrát přesvědčivý růst. Na druhou stranu plovoucí EMA55 jako support neselhal a kurz si dnes opět mírně posílil.

Skutečně zázraky neočekávám a i když dávám naději k potvrzení a realizování cenové formace RHR (Hlava – Ramena), tak moc v to nevěřím. Například u LTC (Litecoin) tak je na RHR jiná reakce. Připojí se i Bitcoin?

Na závěr

Ono toho v posledních dnech na Trading11 moc nepíšu, ale ono popravdě, se vším jste seznámeni a ke změně doposud nijak nedošlo. Ani dnes nemám co moc říci. Možnosti vždy budeme mít pouze tři, i když „stranovku“ asi zmiňovat nemusíme. Vždy se snažíme připravit se na budoucí pohyb.

Mohlo by Vás zajímat : Můj pohled na situaci na Kryptomagazínu 

Nevím jak koho, ale mě současné posilování nepřesvědčilo zatím o ničem a stále se většinově kloním k tomu, že kurz postupně oslabí na hladinu LOW, tedy někam k 3150 $.

Hladina mezi 3122 – 3229 $ se jeví jako nejvhodnější hladina k nákupu. I když stále může dojít na průraz LOW, je to dobrá snaha na vychytání dna. Případný StopLoss přinese potenciálně velmi nízkou ztrátu v poměru s potenciálním ziskem.

 


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!

Pokud máte zájem o přístup k mým LIVE analýzám, zúčastnit se tvorby takové analýzy, zjistit, co je v trhu podstatné a co není, pokud máte problém s disciplínou nebo přímo s gamblingem, nabízím Vám možnost zapojení se do mého projektu IXtrading Akademie. Netradiční metoda výuky a aplikace institucionální strategie a uvažování. Nejedná se o signální skupinu. Učím Vás být samostatný a na signály reagovat.


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

 

avatar
4 Comment threads
8 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
SassoMartinZanys Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Martin
Člen
Martin

už tam uplně vidím tu svíčku na 5k až to borci rozjedou díky stěhování finexu 7. … 😀 asi nastavím sell na bch na těch 300 😀

Sasso
Člen
Sasso

IXi ahoj, možno to vidím zle, ale mrkni sa pls na môj postreh https://imgur.com/a/IDBzw6t podľa tejto lajny sa mi podarilo odchytiť odrazy UP.. Takýchto čiar je v grafe „H&S“ na 3H 6H veľmi dobre čitateľných viac.. Vyzerá to tak, že sa tým trh očividne riadi.. Díky za odpoveď..

Sasso
Člen
Sasso

Ak vám nejde link, tak ho skopírujte alebo prepíšte do nového okna..Mne to tu z mobilu nešlape..

Zanys
Člen
Zanys

Link opravdu nejde.

Sasso
Člen
Sasso

Sakra.. Ani keď, ho prepíšeš do nového okna?

Sasso
Člen
Sasso

Alebo to napíš len : imgur.com/a/….

Sasso
Člen
Sasso

21:34 Žeby sme zas išli otestovať 3910-3860 Fx? 3H vyzerá biedne, ale zas…!! Tak, ako aj všetky ostatné sviece.. Môže to vystreliť, ani nemrknem.. Ale nato je ešte asi čas.. Uvidíme..

Sasso
Člen
Sasso

60 to nebude, dáme 75,10..

Martin
Člen
Martin

co,že ses to tu snažil vlastně říct ( i tim grafem co nejde zobrazit) … ?? 😛

Sasso
Člen
Sasso

Nejde zobraziť? Trafí ma? Mne ide, keď vynechám htpps:// Nič hodím to na FB TRADING11.

Sasso
Člen
Sasso

Je to tam..

Sasso
Člen
Sasso

23:52 Tak na 6H máme prieraz Neckline, zatiaľ sa mi to na ďalší UP nezdá.. Aj keď sa to vezie po NL na 3H.. Toto bude asi na dlhšie, no alebo FOMO.. ?. Som zvedavý čo spôsobí zajtra Finex.. Myslím že nič moc, že by to mohla byť konsolidácia, čiže ak sa toho moc do 01:00 nezmení, tak červená zajtrajšia 1D..