05.01.19 Technická analýza LTC/USD – Formace H&S začíná nabírat na síle

3
raketa litecoin analyza trading11

Litecoin začal vytvářet formaci H&S s neckline v úrovni ročního pivota 37 $. Překonání této úrovně by mohlo katapultovat cenu k 50 $. Prvním signálem je překonání úrovně prvního swingu 35 $ kterou trh právě testuje.

Daily trend ……………………… UPtrend
weekly trend …………………… downtrend

Weekly vypadá také dobře, i když z dlouhodobého pohledu je trh v silném downtrendu. Nicméně, překonání úrovně ročního pivota podpoří růst k 50 $. Tady už bych byl opatrný a přitáhl SL, neboť úroveň 55-58 $ může korekčně silně zareagovat.

Formace H&S je dobře rozeznatelná jak na weekly, tak daily a jelikož máme definovaný daily UPtrend, tak by vstup měl být relativně bezpečný, neboť ho podporuje právě Daily UPtrend.

Může vás zajímat – Jak obchodovat formaci Head and Shoulders?

Pokud by pozitivní nálada přetrvala a byla podpořena růstem Bitcoinu, tak můžeme počkat, jak si trh poradí s úrovní 55-58 $. Překonání této oblasti může růst protáhnout až k úrovni 76 $. Chce to tedy pevné nervy, sledovat zároveň Bitcoin a aktivně řídit SL. Ale zase neposouvejte SL 2 $ za cenu. Takový SL by vás mohl z trhu rychle vyhodit.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Martinkmsoft1Zanys Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Zanys
Člen
Zanys

Vypadá to slibně, uvidíme co přinese noc.

kmsoft1
Člen
kmsoft1

Ak tomu rozumiem spravne je uz aktualne HS potvrdena pretatim neckline?

Martin
Člen
Martin

až pokud svíčka uzavře nad.. a jeslti to vývoj na btc dovolí..