06.01.19 Technická analýza OMG/BTC – Křehké dno nemusí vydržet

0
analyza trading11

OmiseGo se dlouhodobě pohybuje v klesajícím trendovém kanálu. Dá se říci, že dokud nepřekoná tento trendový kanál, tak pravděpodobně žádná změna nenastane. Nicméně zatím se cena drží nad současným low 0.000362 BTC, což je mírně pozitivní signál. Dokud nebude tato úroveň překonána, tak se zvyšuje pravděpodobnost, že trh se bude snažit otočit současný výprodej.

Daily trend………………….slábnoucí downtrend
Weekly trend……………….silný downtrend

Zatím cena pouze konsoliduje okolo úrovně současného low. Ovšem pokud by se cena dokázala dostat mimo trendový kanál, tak můžeme očekávat rostoucí korekci. Musíme však počítat s odporem první resistance v úrovni 0.000530 BTC.

Postupný a dlouhodobý výprodej vytvořil mnoho resistancí, které budou tvořit překážky postupnému růstu. Na predikce oznamující budoucí růst je zatím ještě brzy, cena konsoliduje v pásmu, které může být opět proraženo down ve směru dlouhodobého trendu. Tady je potřeba počkat, až se začne formovat první korekce, která dostane cenu mimo trendový kanál a následně překoná resistanci 0.000530 BTC. Do té doby je každý nákup riziko. Ano, může se vyplatit, ale zatím nic nenaznačuje konec výprodeje.

H4 naznačuje krátký růst v následujících dnech, který by mohl skončit v úrovni 0.000418 BTC. Pokud tady začne korekce slábnout, tak se pravděpodobně cena vrátí zpět k supportu 0.000386 BTC. Nicméně stále se  cena pohybuje pod resistancí 0.000530 BTC a je součástí dlouhodobého konsolidačního pásma. To se nachází mezi úrovní resistance 0.000530 BTC a současným supportem 0.000362 BTC.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

avatar
  Subscribe  
Upozornit na