07.01.19 Technická analýza XRP/USD – Zatím velká nuda

1
dog

XRP poslední dva týdny vykazuje minimální posun ceny. Je pravda, že 51. týden byl poměrně volatilní, nicméně trh nakonec zavřel velmi slabě u svého open. Poslední týden v roce byl na aktivitu ještě slabší a opět zavíral velmi slabě u svého open. Vzhledem k tomu, že očekávám růst Bitcoinu k úrovni 4400 $, tak se nabízí posílení ceny také u XRP.

Změnu by mohlo přinést překonání předchozího high 0.37600 $. To by následně mohlo vést posílení ceny k úrovni 0,41 $. Zatím to není mnoho, nicméně očekávám, že v tomto roce by XRP mohl otestovat úroveň 1,5 $.

Daily trend ………………….velmi slabý downtrend
Weekly trend ………………silný downtrend

V následujících hodinách ještě očekávám mírný propad ceny k úrovni 0.353 $. To je přibližně oblast, kde by měl trh otestovat střednědobou trend line (modrá). V případě, že bude tento test úspěšný, tak by se trh mohl pokusit překonat klouzavý průměr 200, na který neustále naráží.

Klouzavý průměr tvoří dynamickou resistanci v úrovni 0.368 $ a pouze překonání této resistance může podpořit další růst ceny. Samozřejmě z této oblasti se tak stane support, který bude podporovat další růst. Pokud se tak stane, tak trh pravděpodobně zamíří k dlouhodobé trend line (červená) a weekly levelu v úrovni 0.41 $. Ovšem v této úrovni trh může silně zareagovat! Navíc v kontextu s Bitcoinem, který možná v té době bude testovat oblast 4400 $, se skutečně nabízí možnost vytvoření nepříjemné korekce.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Martin Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Martin
Člen
Martin

Díky moc, Kéž by Ti to přesně takhle vyšlo 🙂