08.11.18 Technická analýza BTC/USD – Zatím beze změny, od IX..

Share This Post

Trh splnil, co se očekávalo. Retestnul v korekci support hladinu 6500 $ a pomalu odrazil. V současné chvíli atakuje hodinovou rezistenci a pletou se mu do cesty plovoucí průměry. Dokáže Bitcoin navázat na poslední růst a prorazí UP? Nebo konec tancovačky a jdeme se opřít do hlavních support hladin??

Situace (tentokrát) na grafu 1H Bitfinex

Graf 1H Bitfinex..

Máte zájem učit se obchodovat pod mým vedením formou LiveTradingu? IXtrading je tu pro Vás. Lze mě také kontaktovat přes Facebook zprávou. Obchodujeme také finanční trh.

Dnes se na graf podíváme z bližšího pohledu. Čistě pro zajímavost a a pro přehlednější zakreslení intraday nastavení. V grafu je vidět, že kurz se drží růstové tendence vznikajícího trendu (křiklavá zelená) a lze říci, že se to skutečně tváří jako počátek kvalitního trendu. Zároveň se vytvořila krátkodobá rezistence v podobě trendline (červená).

Kurz nyní zápasí s rezistenci při hladině 6558 $ a zároveň se zmiňovanou TL. Trh nad ránem otestoval support hladinu na ceně 6500 $. Včera jsme si psali, že je to v pořádku a jedná se o korekci v rámci technické normálnosti. Nyní to záleží na průrazu výše popsaných rezistenčních hladin.

Může vás zajímat: Nový eshop a nové produkty pro Vás..

Z technického hlediska ale zatím nic nebrání růstu a na průraz by dříve či později mohlo dojít a to maximálně po vyplnění krátkodobého trojúhelníku, který tam ve své podstatě tvoří (s přivřenými oky) cenovou formaci FLAG.

Při průrazu UP tedy lze očekávat konsolidaci na hladině aktuálního close high a pak dále atak na rezistenci 6654 $ (další z „hodinových“ hladin). Naopak průraz pod aktuální růstovou tendenci by rozehrál retest support hladin MA200, 6462 $ a trendline základní růstové tendence..

 


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!

Pokud chcete být u online analýzy, být připraveni, naučit se vyhledávat signály v praxi, můžete využít placený kanál IXtrading Akademie. Netradiční metoda výuky a měsíc u nás Vám dá více, nežli dva roky samostudia. Nejedná placený signál. Učím Vás být samostatný a na signály reagovat.


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Aktuálna bitcoinová rally je iná. Zdá sa, že FOMO a YOLO sú späť

BTC sa nedávno dotkol 45 000 dolárov. Stalo sa...

JPMorgan: Krypto je pro zločince

Zastánci kryptoměn na sociální síti X poukázali na pokrytectví...

Michael Jackson na blockchainu a herní trendy Web3 v roce 2024

V tomto článku se dozvíte, jak se první nahrávka...

Bitcoinový těžař Phoenix vzrostl o 50 % po IPO v Abu Dhabi za 371 milionů dolarů

Společnost Phoenix Group zabývající se těžbou kryptoměn zahájila obchodování...