10.06.19 Technická analýza ETH/USD – Ethereum se může vrátit zpět k 200 $

1
trading11 analyza jojo

Bitcoin tedy zachoval negativní weekly svíci. Celá situace naznačuje spíše začátek korekce, která stáhne cenu k úrovni 6400 $. Oddálit celkový propad by mohl pouze návrat nad úroveň 8200 $. Včera se vygenerovala nová 3D svíce, která zatlačila cenu dolů a definitivně zformovala weekly. Samozřejmě s tím, jak se bude blížit konec měsíce, tak se pohyb k 6400 $ může zrychlovat. 

Všimněte si, že cena opět otestovala lokální podporu 7550 $ a pohyb se zastavil. Bohužel díky silné weekly se nemusí zopakovat předchozí scénář. Tedy cena se nemusí odrazit, aby opět zamířila k resistanci 8000 $. Teď může nastat situace, kdy se bude trh snažit zatlačit cenu pod 7500 $. Pokud začnou svíce zavírat pod 7550 $, tak se zvyšuje pravděpodobnost, že měsíc budeme zavírat někde okolo 6400 $.

Pokud by začal Bitcoin oslabovat( a zatím to poslední weekly naznačuje), tak by se cena ETH mohla vrátit k úrovni 200 $. Ethereum si zatím vede dobře, ale tak jako Bitcoin potřebuje korekci.

Střednědobý trend………………………UPtrend
Dlouhodobý trend……………………….pomalu končící, ale stále platný downtrend

Je zde vidět určitá změna na dlouhodobém trendu, ale zatím je stále platný downtrend. Nicméně ani případná korekce pravděpodobně na situaci nic nezmění. Spíše naopak, korekce částečně uvolní napětí a trh poté bude mít sílu dále růst.

Na korekci stejně všichni netrpělivě čekají a ETH to ani nebude bolet. V době psaní článku se ETH obchoduje za cenu 233 $, takže případná korekce sníží cenu přibližně o 15 % a to se dá přežít, i když zůstanete na hodl. V úrovni supportu si musíme počkat na reakci ceny. Pokud se zde korekce zastaví, tak máme větší šanci na postupné otáčení, nicméně také bude záležet na jaké ceně v tu dobu bude Bitcoin.

Ale to je ještě daleko a je to jen jedna z variant. Pokud někdo chtěl vyhnat cenu nad 6400 $, tak se mu to povedlo a tuto korekci bude hlídat, aby nespustila paniku. Každopádně cena je teď (zjednodušeně řečeno) v bezpečí a chráněná supportem 6400 $ před pádem pod 3000 $.

Takže zatím dolů k podpoře v úrovni 200 $ a později uvidíme, zda se tato oblast změní na BUY zone.


Máme tady Týden tradingu! Celá placená sekce na Trading11 byla otevřena PRO VŠECHNY. Užijte si tedy naše analýzy, něco se naučte a sledujte hlavní stránku této akce, kde se budou objevovat hodně zajímavé články, oznámení a další menší akce.

KLIK

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
radimholy77 Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
radimholy77
Člen
radimholy77

..