11.05.18 Technická analýza LTC/USD – V hlavní roli support

Share This Post

Plánovaná korekce na Bitcoinu se začíná měnit v neplánovaný výprodej, potom co daily atakuje hranici 8700 $. Samozřejmě zatím je tato daily v běhu a hodně bude záležet na tom, jak silná tato bude v závěru dne a kde nám otevře trh sobotní svíci.

Bohužel tento výprodej strhává opět celý trh a silné bariéry, které normálně fungují a drží ceny před pádem nyní nefungují. To se často stává při silných fundamentálních zprávách. Teď se zdá, že tento pokles spouští paniku hlavně u malých obchodníků, kteří rychle opouštějí své pozice, na to však čekají velcí hráči a jejich tzv. chytré peníze.

Ač se to může teď někomu zdát přitažené za vlasy a nepravděpodobné, tak Bitcoin si drží stále UPtrend.

Litecoin si také drží svůj UPtrend i když tento pokles skutečně oslabil jeho sílu a je zhruba na 50%, nicméně UPtrend stále trvá.

Předpokládaný pokles k 140 $, byl dnešní daily svící sice pokořen, ale co je podstatné, tato daily je zatím v pohybu, a tak nelze s určitostí tvrdit, že support byl překonán. To bude pravda, pokud daily pod supportem silně zavře. Může se stát, že se v závěru dne vrátí zpět do úrovně supportu, případně zítřejší daily zneguje dnešní průchod přes support. To by mohlo vyvolat návrat nad úroveň supportu.

Litecoin- Daily

Samozřejmě pokud svíce zavře silně pod supportem, tak nás pravděpodobně čeká další pohyb dolů, pokles by pak byl možný až k cenám okolo 100 $. Je to sice nepříjemné, ale jako obchodníci s tím nemůžeme nic dělat, můžeme však využít poklesu a nakoupit LTC za příznivější cenu, ta nám následně zaplatí případné ztráty, které v těchto dnech spousta obchodníků přijímá ze strachu, že cena klesne na nějaké absurdní číslo třeba 50$.

Weekly svíce zatím vypadá děsivě, ale do konce týdne zbývají ještě dva dny, proto nelze tento týden označit za katastrofu, už jsem viděl mnoho podobných situací kdy jsem si myslel, že trh nemá šanci na změnu, ale za dva dny se trh uklidnil a původní silná weekly svíce se nakonec vrátila na své open, a následně trh zcela proměnil negativní náladu na růst.


Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Bitcoinové velryby odmítají prodávat, zatímco cena BTC se zbavuje „euforie“

Bitcoinu 16. dubna hrozila nová místní minima, protože investoři...

Šest miliard dolarů v BTC přesunula pátá nejbohatší bitcoinová velryba

Pátá největší BTC holdingová adresa – také nazývaná „37X“...

Cena bitcoinu se vrátila na 70 000 dolarů

Bitcoin získat zpět hranici 70 000 USD, když se...

Polygon zkEVM nefungoval kvůli problémům s blockchain sekvencerem

Polygon, řešení pro škálování vrstvy 2 Ethereum, oznámil, že...

MicroStrategy prodává dalších 604 milionů dolarů bankovek na nákup 9 000 bitcoinů

MicroStrategy, jeden z největších veřejných držitelů bitcoinů, dokončil další nabídku...

Binance nabízí odměnu 5 milionů dolarů

Kryptovelryba koupila 314 milionů tokenů BOME ještě před uvedením...