12.05.18 Technická analýza BTC/USD – Néé, hlavně ne paniku, od IX..

14
panika-dinosaurus-btc trading11 analyza

Včera jsem dostal pár zpráv o tom, že šířím paniku. Néé, to jsem skutečně neměl v plánu a snad jsem to tam napsal. Chtěl jsem ale jen upozornit a schladit ATH vášně, že přirozený vývoj trhu může probíhat jinak. Každý může nahlédnout do historie kteréhokoliv trhu a vývoj si ověřit. Hlavně to bylo pro zamyšlení.

Situace na grafu 6H Bitfinex

Graf 6H Bitfinex..

Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Dnes v rychlosti, není čas ztrácet čas. Na 6H grafu se kurz pozastavil na dlouhodobém klouzavém průměru MA200 (Moving Average), zároveň na denním grafu stejná situace na MA55. Z minulosti víte, že osobně tyto plovoucí hladiny považuju pouze za support/rezistence hladiny a z historie trhu je lze považovat za relevantní údaj. Tím chci říci, že dnes je velká příležitost k obratu, nebo minimálně k zastavení „krvácení“.

Na 6H je v tuto chvíli Candlesticks pattern Hammer, tedy, má snahu tam být, bohužel ale svíce uzavírá až ve 14 hodin. To je stále velmi dlouhá doba, proto i když mluvím o Hammeru, je to stále jen moje doměnka a spíše sen. Teprve uzavření svíce v této podobě by se dalo brát v potaz. Na druhou stranu, stejný pattern může vzniknout až na denním grafu a z toho důvodu by dnes mohl kurz postupovat do strany do uzavření daily svíce.

Může vás zajímat: Jak používat analýzu na trading11?

Je to pouze úvaha, ale stojí za to ji věnovat pozornost a hlídat si případný odraz up. Přeci jen, propad je již silný a alespoň krátkodobou korekci k rezistenci 8800 $ a výše by si Bitcoin zasloužil.

Kurz se také vrátil pod předchozí značenou down TL. To může být proměnná, která ale vyšle kurz po konsolidaci opět down. Přeci jen, prostor tam je a lákavou metou může být dlouhodobá UP TL (trendline, silná, světle zelená) při ceně cca 7600 $.


Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!

Pokud chcete být u online analýzy, být připraveni, naučit se vyhledávat signály v praxi, můžete využít placený kanál IXtrading Akademie. Jsme netradiční metoda výuky a měsíc u nás Vám dá více, nežli dva roky samostudia. Nejsme placený signál. My Vás učíme být samostatní a na signály reagovat. Obchodujete semnou a mým týmem online

A TAKÉ POSTUPNÁ NOVINKA. OPĚT SE VRACÍM NA FOREXOVÝ TRH EURODOLARU a tím mimo jiné rozšíříme záběr akademie. Také díky další spolupráci to vypadá, že aktuálně live bude sledována i další známá kryptoměna, ale to si zatím nechám pro sebe, uvidíme, jak se to vyvine..


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

avatar
4 Comment threads
10 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
BoobooIXOYEAlesMartin Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Booboo
Host
Booboo

Dívam sa na 6H graf a pýtam sa na koľkých miestach MA 200 (Fialová alebo rúžova čiara) poslúžil ako S/R hladina. MA 200 pláva mimo trhu od 20.4.2018 sa s trh. cenou stretol až dnes. MA je prioritne trendový indikátor na určenie trendu. Každý môže indikátory použiť podľa seba a svojích skúsenosti ale MA200 na grafe 6H nie je historický potvrdená hladina S/R. Možno na inom TF.

Ales
Host
Ales

Doufal jsem ze to pujde niz 🙂 kupoval jsem na 8300 a cekal a dalsi nakup mel na 7800 … No uvidime … Treba se jeste dockam 🙂

Booboo
Host
Booboo

Nešťasný MA!
Hladina 8250 bola hladinou S/R v mesiacoch 11/2017 , 1/2018 , 2/2018 , 3/2018 , 4/2018 aj dnes.
Táto hladina by bola S/R aj vtedy ak by bol MA200 na mesiaci alebo na marse.

Booboo
Host
Booboo

Samozrejme predošlý príspevok patril IXOYE-mu. Na určitý čas sa odmlčím , lebo toto nevedie nikam.

Booboo
Host
Booboo

Prvý AOS som vytvoril pred 5 rokmi. Myslím AOS nie software. Zbohom amatér.