11.06.18 Technická analýza ADA/BTC – Budeme dál padat?

Share This Post

S největší pravděpodobností oslabil Bitcoin pravděpodobně proto, že v Jižní Koreji byla napadena burza Contrail a z účtů se ztratila celá třetina coinů. Na jednu stranu špatná zpráva, na druhou stranu je to zpráva, která dává tušit, že trh se bude snažit tento propad zkorigovat a cena BTC by se tak mohla vrátit na 7500-7700 $.

Co takový návrat udělá s CARDANO?

Daily trend ………………………..Downtrend
Weekly trend……………………..Downtrend
Volume(24h)……………………..122 743 000 $ / 18 239 BTC

ADA před několika dny neudržel pásmo konsolidace uvnitř S/R úrovně a začal oslabovat. A navíc včerejší propad Bitcoinu ještě tento pokles ADA urychlil.

CARDANO – H4

Úroveň 0.00002414 btc je weekly low a bude se jednat o test cenu, kde se ukáže, jaký další záměr Comodo má. Toto low bereme jako extrém, kde se cena v předchozím období vždy z nějakého důvodu otočila. A protože zde v minulosti vznikla silná reakce, budeme všichni s napětím sledovat, co udělá cena při druhém testu.

Pokud cena otestuje tuto úroveň, ale weekly nakonec pod tuto úroveň nepůjde, tak by to mohlo dát trhu nový impuls alespoň k malému růstu. Ten by se mohl následně pokusit vrátit do S/R zóny k úrovni 0.00002950 btc. Bude zajímavé sledovat, zda vznikne divergence RSI na TF-H4. Pokud by totiž cena zareagovala na předchozí weekly low korekcí a RSI by se propadlo pod RSI30, tak by teoreticky mohla taková divergence podpořit případnou korekci.
A stále platí, že pokud tato úroveň nezareaguje, mohlo by dojít na další propad ceny až k další úrovni 0.00002200 btc.


Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Jak nízko může jít cena bitcoinu?

Cena bitcoinu klesla o více než 8 % za...

Největší společnost zabývající se těžbou bitcoinů v květnu prodala 63 % vytěžených BTC

Těžební společnost Marathon Digital prodala více než 60 %...

Japonská burza DMM ztratila 305 milionů dolarů v bitcoinech prostřednictvím hacku soukromého klíče

Centralizovaná burza kryptoměn DMM ztratila bitcoiny v hodnotě více...

Bitcoin má hodnotu 100 uncí zlata, říká zkušený obchodník Peter Brandt

Zkušený obchodník Peter Brandt nedávno vydal předpověď ceny pro...

Ethereum má dosáhnout nového historického maxima

Ethereum může překvapit kryptotrhy a dosáhnout čerstvých historických maxim...

Cena etherea na cestě ke 4 000 USD

Obchodníci dnes 27. května pokračovali v tlačení ceny Etherea...