11.06.18 Technická analýza BTC/USD – Toto není finále, teprve zahřívací kolo, od IX..

Share This Post

Když jsem včera pracoval na analýze, velmi opatrně jsem našlapoval, když jsem psal o uzavření týdenní svíce pod 6900$. Doměnka se ale velmi rychle stala realitou. Rozhodně ale to stále není konec. Může přijít sice náhlé oživení, ale finále poklesu to rozhodně není.

Situace na grafu 6H Bitfinex

Graf 6H Bitfinex..

Trh s velkou snadností překonal support hladinu 7000$ se support trendline korekce (bílá) a dosáhl téměř na cenu 6600$.  Support 6600$ už mám značený velmi dlouho a považuji jej za hlavní support v celém tomto pásmu, od low 6000$, přes 6400 po 7000$.

Čekám další výrazný pokles a nemám pocit, že by se to mělo u 6000$ zastavit. Přesto by tam ale někde v okolí mohlo dojít na lehčí odraz. Ovšem pod tímto LOW korekce ATH bude značné množství StopLossů. Pokud obchodníci průběžně nevybírali zisky a stále doufají v obrat, následek bude celkem síla. Prolomení hladiny SL (StopLoss) umocní výprodeje a nebude problém dostat se až k hladině 5000$, bude to otázka několika dnů. Dva dny zpět jsem o tom mluvil, jak ve své vlastní akademii, tak i na jednom z veřejných for na FB.

Ale abych jen neviděl červenou. Dnes trh konsoliduje ve stranovém pohybu při průměru kolem hladiny 6700$. mohlo by dojít na „Bártovinu“?? Našel by se někdo, kdo by to prolomil a vyhnal cenu k 7000$, aby ten propad měl alespoň nějaké pravidla? To těžko říct. Prostor tam samozřejmě je. Rezistence začíná při 6800$, následuje hladina 7000$. Ale to jistě máte změřené, poslední dny se nic jiného neřešilo, krom šílené nudy na trhu.

Rozhodně by se ale nejednalo o obrat trendu. Možná za pokus stojí pár procent kapitálu obětovat na nákup, i někteří členové v akademii naskakovali při ceně 6666$, ovšem doporučuji přísný StopLoss.

Každopádně, držte se. Mám dojem, že to, o čem od října hovořím je blíže, než si sám dokážu připustit. Tedy Hidden GAP při hladině 4900 – 5000$, což prozatím osobně považuji za cíl poklesu.

Supporty nám jen ukázali, jak moc se trhu chce jít dolu. Přesto zmíním hladinu 6400$ a pak až 6000$. Může, skutečně kdekoliv může dojít k odrazu a pozastavení propadu, ale nepočítám, že to bude nějak moc extra dlouhodobé. Toto už je skutečně síla a mám dojem, že lidé ve velkém utíkají. Přesto tohoto „exodu“ někdo patřičně využije.


Může vás zajímat: Jak používat analýzu na trading11?

Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové !!

Pokud chcete být u online analýzy, být připraveni, naučit se vyhledávat signály v praxi, můžete využít placený kanál IXtrading Akademie. Netradiční metoda výuky a měsíc u nás Vám dá více, nežli dva roky samostudia. Nejedná placený signál. Učím Vás být samostatný a na signály reagovat. Výuka také probíhá Forexovém trhu EUR/USD.


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Bitcoin se blíží 60 000 USD po 3,7% denním zisku

Bitcoin vzrostl o 3,79 % za posledních 24 hodin...

Pro hongkongské kryptoburzy se blíží konečný termín pro podání žádosti o licenci

Kryptoburzy v Hongkongu musí do 29. února požádat o...

Mad Lads‘ Backpack Exchange překračuje objem obchodů 300 milionů dolarů za 24 hodin

Kryptoměnová burza Backpack založená na síti Solana dosáhla hranice...

Americký ministr financí vyzývá federálního regulátora, aby dohlížel na stablecoiny

Janet Yellenová, ministryně financí Spojených států, řekla zákonodárcům, že...