11.06.18 Technická analýza LTC/USD – Tvrdý dopad

Share This Post

Bitcoin nám dnes spláchnul vše, co se dalo. Jsme zpět na hodnotách, které známe z března. Jediné co nám zbývá, je zhluboka se nadechnout a zase začít znovu. Pravděpodobně je na hluboký nádech ještě moc brzy, trhy jsou teď na hraničních hodnotách a pokud měsíční svíce prorazí i tak silnou bariéru, jakou jsou hraniční hodnoty tak se u BTC podíváme na hodnoty blízké 4000 $.

Litecoin se propadl na hladinu 100 $ predikovanou dne 25.05.18 a přímo tak byl proražený support technické podpory. Teď bude záležet. jestli Bitcoin začne na hodnotě 6800 $ otáčet a zda si případný růst udrží celý týden a také koncem měsíce. Pokud by pokles pokračoval, tak skutečně můžeme na Bitcoinu propadnout do oblasti 4000 $. Je to nepříjemné, ale oproti roku 2017 má většina trhů i při dnešních cenách slušné zisky, a z dlouhodobého pohledu se nejedná o žádný problém pro samotné coiny. Problém s tím mají jen obchodníci kteří zůstali v trhu a mají otevřené ztráty.

Jak si vede po velkém pádu Litecoin ?

Daily trend …………………………… Downtrend
Weekly trend ………………………… Downtrend
Volume (24h) ……………………….. $391 653 000 $ / 57 986 BTC

Každého nejspíš zajímá, kam až se ten LTC propadne. Zatím je ještě kam padat. |Osobně budu v klidu, když bude trh v oblasti 90-70 $. Propad pod tuto zónu už bych vnímal jako varovný signál, ale zatím se LTC obchoduje za 106 $, což odpovídá oslabení (-6,24%) za posledních 24h.

Litecoun – Daily

Momentálně však očekávám korekci nedělní dlouhé svíce a návrat k hodnotám resistance 117-120 $. Zde pak bude záležet na reakci trhu. Pokud se Litecoinu nepodaří vrátit nad support, tak bude pravděpodobně následovat návrat k psychologické úrovni 100 $. Musíme také počítat s negativní náladou Bitcoinu. Zde by bylo dobré, kdyby se cena BTC dokázala přehoupnout zpět nad 7800 $. Kdyby k tomu došlo, potvrdilo by to silnou úroveň 6800 $ a trh by dal obchodníkům novou naději v další oživení. V případě selhání nás skutečně čeká propad pod 6000 $ a Litecoin by tak mohl spadnout i k hodnotám 50 $. Zatím ale takový pád neočekávám.


Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Ministerstvo financí USA uvalilo sankce na 5 krypto adres spojených s ruskou neonacistickou polovojenskou skupinou

Ministerstvo financí Spojených států přidalo pět kryptoměnových adres spojených...

Jižní Korea vydala zatykač na zakladatele Terra Do Kwona

Zatímco komunita LUNC se raduje z možného návratu tokenu Terra Luna...

Napodobitelé Vitalika Buterina rozšiřují ETH phishing před The Merge

Humbuk kolem The Merge přilákal hejno podvodníků, kteří aktivně...

Burza Huobi odstraní Monero a další mince sloužící na ochranu soukromí

Kryptoměnová burza Huobi odstraní ze své platformy sedm různých...

Morehead: Bitcoinové rally je na ceste

Generálny riaditeľ investičnej spoločnosti Pantera Capital, Dan Morehead, v...

Komunita vyzývá roboty, kteří spamují krypto vlákna Twitteru

Twitter je platforma pro členy komunity, kde mohou diskutovat...