12.01.19 Technická analýza Bitcoin, Cardano – Korekce jako příležitost?

5
zarovka

Od rána čekám, zda trh předvede něco, co by nám napovědělo další kroky trhu. Ale dnes na trzích obecně vládne nuda a bezvětří. Bitcoin konsoliduje v úzkém 70 $ širokém pásmu. Vypadá to, že další pohyb bude pravděpodobně UP, ale také si bohužel myslím, že to situaci nezmění.

Všechno napovídá tomu, že dojde jen k menšímu pohybu, který rozhodně nedokáže cenu vrátit nad 3850 – 3870 $ do konce týdne. Spíše dojde jen na přiblížení se k těmto úrovním a pak bude následovat pokles k 3200 $. Ovšem, kdyby se přece jen trh dokázal dostat nad 3900 $, tak by se mohl nastartovat mírný růst nad 4000 $.

Cardano si v posledních pěti týdnech postupně vytvořilo růstový trendový kanál. A momentálně se vytváří korekce, které můžeme obchodně využít.

Daily trend……………………….uptrend
Weekly trend……………………downtrend

Tímto postupným růstem se ADA dokázala dostat ze sestupného trendového kanálu, ve kterém cena klesala celých 15 posledních týdnů. Aktuálně očekávám sestup a otestování úrovně 0.00001130 BTC, které se dá využít k nákupu. Musí se však tady cena zastavit, pokud by pokračovala pod tuto úroveň supportu, tak by mohlo dojít až na retest horní TL 0.00001000 BTC sestupného trend kanálu.

V případě odražení od ceny 0.00001130 BTC, bude další zastávkou pravděpodobně úroveň silné resistance 0.00001451 BTC. Pokud by však úroveň 0.00001130 BTC selhala a cena se propadla k níže položenému supportu 0.00001000 BTC, tak už nemůžeme očekávat růst k resistanci.

V takovém případě je sice skvělé, že můžeme koupit níže a levněji, nicméně hladina 0.00001130 BTC bude tvořit resistanci a trh s ní může mít problém.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

avatar
2 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
MartinSasso Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Martin
Člen
Martin

to jsou nervy co.. zatím sice žádná 1H nezavřela pod 3600 (CB),ale taky nepřakonala 3650 😀

Martin
Člen
Martin

ty objemy jsou ale žalostné.. z cca 10k/24hod na coinbase to při pádu vzrostlo přes 20 a teď jak to pořád konsoliduje nad 3600,tak už to spadlo jen na 5… no třeba toho chlapci využijou k pumpě 😀 před vánocema to taky spaldo nekam k 7k a pak to vylitlo na 30k (objem btc/usd)…

Sasso
Člen
Sasso

Neboj nič, ono nám to zas niečo hezkého vyvedie 🙂 Možno už onedlho.. 😉

Sasso
Člen
Sasso

17:35 No vidíš pred pumpa jak vyšitá 😀

Martin
Člen
Martin

no comment.. 😀