12.05.19 Technická analýza ETH/USD – Trhy na steroidech

0
head and shoulders trading11 analyza

Steroidový běh Bitcoinu trochu polevil a cena mírně oslabuje, ale je konec týdne tak se dal nějaký ústup očekávat. Posledních 8h bylo ve znamení poklesu a myslím si, že cena postupně klesne opět k úrovni 6400-6200 $. V době psaní analýzy BTC roste, ale pravděpodobně jen k úrovni 7150-7200 $.

Jak můžete vidět, tak altcoiny jsou jako na trní, žádná jistota a reagují negativně na sebemenší pokles BTC. Ethereum včera prorazil resistanci a zamířil až k úrovni 207 $ a dnes v době psaní analýzy se obchoduje za cenu 188 $.

Střednědobý trend ETH ………………….UPtrend
Dlouhodobý trend…………………………Downtrend

Samotný pokles není problém, pokud cena zůstane nad resistancí 174 $. To je teď pro Ethereum úroveň podpory, stejně jako pro Bitcoin je podporou support 6400 $. Oba coiny se musí udržet nad svými supporty, aby se cena mohla dále vyvíjet směrem UP.

V poslední analýze jsem psal, že překonání resistance v úrovni 174 $ podpoří růst k úrovni 200 $. Dnes končí týden a cena se pravděpodobně udrží nad resistancí, což by mohlo být pro další vývoj pozitivní. Tato resistance si již prošla překonáním, odmítnutím a opět překonáním. To celé naznačuje převahu býků a trh by mohl pokračovat dál UP. Je možné, že se cena na supportu chvilku zdrží, a pokud v následujících dnech nepropadne zpět pod support, tak pravděpodobně zamíří k úrovni 260-270 $.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:

Polročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – Návod, ako ho získať


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!

avatar
  Subscribe  
Upozornit na