12.06.18 Technická analýza ETH/USD – Nekonečné čakanie

Share This Post

Čo vlastne dnes napísať? Poznáte tie chvíle, keď ste niekde na chate, vonku prší a vám neostáva nič iné iba dívať sa z okna a vyčkávať až opäť vyjde slnko. Tak takto nejak je to dnes pri pohľade na trh. Pozerám na graf a môžem iba konštatovať, že je to nuda. Od včera sa nám toho veľa nezmenilo. Trh postupuje, podľa predpokladov, do strany a približuje sa k už raz prelomenej Downtrend Line. A to je asi tak všetko.

Myslím, že už včera som písal, že sa na grafe Etherea tvorí vlajka. Hranice tejto formácie sú hodnoty 510 a 540$. A taktiež som písal, že ak cena uzavrie nad rezistenciou 535$, že by to bol dobrý signál k menšiemu skalpu. Bohužiaľ táto časť nevyšla. Trh nemá absolútne silu prekročiť hranicu rezistencie a nie to nad ňou uzavrieť. Dve či tri hodinky dozadu sa síce cena na chvíľku pozrela nad, ale bol to iba chvíľkový výstrelok na jednej pätnásť minútovej svieci. Inak sme viac-menej tam, kde včera.121618ETHUSD6H

Nemám rád takéto dni, pretože k tomu naozaj nie je čo písať. Predpokladám, že aj dnes ešte pôjde trh do strany a bude vyčkávať na Bitcoin.

Support sa nám nachádza na okrúhlom čísle 500$, rezistencia máme na 535$.

Až prelomením vlajky sa opäť začne niečo diať. A ako sami vidíte (ak to zase nebude nejaká bártovina), podľa pravidiel tejto formácie by sme mali ísť smerom dole k dlhodobej Trend Line. Tá sa v týchto chvíľach nachádza na ~420$.

Dnes iba takto stručne, nebudeme to ďalej rozmazávať a mlátiť prázdnu slamu. Nie je čo rozoberať.

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

 

Related Posts

Zákazníci FTX varovali před podvodníky, kteří je lákají vrácením majetku

Zkrachovalá kryptoburza FTX přiznala nedávnou záplavu podvodů, které jsou...

Twitterový účet Robinhooda byl hacknut, aby propagoval podezřelý prodej tokenů RBH

Oficiální twitterový účet bezprovizní investiční platformy Robinhood byl napaden hackery,...

Investice rizikového kapitálu do blockchainu nadále klesají

Cointelegraph Research analyzoval všechny obchody a trendy rizikového kapitálu...

Binance zpřísňuje pravidla pro NFT

Podle oznámení z 19. ledna zpřísnila kryptoměnová burza Binance...

Jihokorejský soud nařídil burze Bithumb uhradit škody investorům během výpadku

Sága jihokorejské kryptoburzy Bithumb pokračuje, tentokrát s rozsudkem místních...

Nezákonné krypto transakce dosáhly v roce 2022 historických maxim

Rok 2022 vytvořil rekord v nelegálních transakcích v řetězci....