12.06.18 Technická analýza – Denný update vývoja altcoinov

Share This Post

Polovica altcoinov v našom výbere naďalej klesá, druha polovica konsoliduje a vyčkáva na Bitcoin. No máme tu aj jeden coin, ktorý si aj napriek všetkým nepriaznivým okolnostiam razí cestu k novým obzorom. Ste zvedavý, ktorý to je?

ADA/BTC

Večer sme vydali novú podrobnú analýzu, ktorú nájdete na tomto odkaze.

IOTA/BTC

IOTABTC

IOTA sa stále drží nad 20000 Satoshi. V noci sa pokúsila o menší rast, no hneď ďalšia H6 svieca celé snaženie zmazala a sme opäť tesne nad supportom. Platí to čo včera, rezistenciu máme na 22000, support je prakticky každé okrúhle číslo.

Analýza IOTA/USD

XLM/BTC

XLMBTC

Stellar sa už od polovice mája motá v kanáli medzi 3434-4000 Satoshi. V tomto kanáli je ešte jeden silný support/rezistencia a to 3700 Satoshi. Možno sa to z grafu nezdá, no táto hodnota má svoju históriu a trh na ňu pravidelne reaguje. A práve ona sa momentálne stala prekážkou trhu v ďalšom raste. Táto situácia bude pretrvávať, pokiaľ sa na Bitcoine neudeje niečo zásadné, čo vráti dôveru ľudí v kryptorth.

Analýza XLM/BTC

TRX/BTC

TRXBTC

Tron s nám od včera prakticky nepohol a začal tvoriť vlajku. A to nie je dvakrát dobré znamenie. Iba to potvrdzuje moju predikciu už spred niekoľkých dní, že pôjdeme až na Uptrend Line a tam sa rozhodne, čo ďalej. Takže zatiaľ odpočívame, ale pôjdeme nižšie.

Analýza TRX/BTC

ZIL/BTC

ZILBTC

Zilliqa podobne ako Tron sa za posledných 24 hodín prakticky nepohla z miesta a taktiež konsoliduje. Mám pocit, že celý kryptotrh s neistotou čaká na každý pohyb Bitcoinu. A nám neostáva nič iné, iba tiež vyčkávať. Support, v prípade Zilliqi, máme na 1361 Satoshi, rezistenčné pásmo sa nachádza v rozmedzí 1500-1700 Satoshi.

Analýza ZIL/BTC

BNB/BTC

BNBBTC

Binance Coin spravil presne to, o čom som tu písal včera. Vyklesal si k supportu, naakumuloval objednávky a dnes vystrelil ku hviezdam. Prekonanie ATH je signálom k nákupu a kto nekúpil, nech nakúpi čo najskôr so Stop-loss príkazom na ATH, čo je 22870 Satoshi.

Analýza BNB/BTC

LTC/USD

Na Litecoin máme taktiež novú podrobnú analýzu. Nájdete je tu

EOS/USD

EOSUSD

EOS od včera konsoliduje na lokálnom supporte tvorenom minulým LOW. No nevyzerá to s ním dobre. Počas prepadu vytvoril nové LOW a myslím, že sa čoskoro pozrieme k supportu na 8$.

Analýza EOS/USD

NEO/USD

Včera sme aktualizovali aj NEO. Kompletnú analýzu nájdete v tomto článku.

XRP/USD

XRPUSD

Ripple sa drží nad supportom, no taktiež je to iba vyčkávanie na Bitocoin. Tu nie je čo analyzovať. Support aj rezistencia sú jasne dané už nejakú tú dobu.

Analýza XRP/USD

XMR/USD

XMRUSD

Monero tvorí priam ukážkovú vlajku, no práve tá ho môže poslať až k 80$. Kto ešte drží tento coin, určite by som si zaistil pozíciu príkazom Stop-loss. Pád môže prísť prakticky kedykoľvek.

Analýza XMR/USD

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Šest miliard dolarů v BTC přesunula pátá nejbohatší bitcoinová velryba

Pátá největší BTC holdingová adresa – také nazývaná „37X“...

Cena bitcoinu se vrátila na 70 000 dolarů

Bitcoin získat zpět hranici 70 000 USD, když se...

Polygon zkEVM nefungoval kvůli problémům s blockchain sekvencerem

Polygon, řešení pro škálování vrstvy 2 Ethereum, oznámil, že...

MicroStrategy prodává dalších 604 milionů dolarů bankovek na nákup 9 000 bitcoinů

MicroStrategy, jeden z největších veřejných držitelů bitcoinů, dokončil další nabídku...

Binance nabízí odměnu 5 milionů dolarů

Kryptovelryba koupila 314 milionů tokenů BOME ještě před uvedením...