12.06.19 Technická analýza OK/BTC – Začne OKcash pumpovat cenu?

0
trading11 analyza pump

OKcash si prošel menší pumpou a je čas vrátit se do komfortní zóny supportu. Trh prozatím pravděpodobně vyčerpal nákupní objednávky, nicméně OKcash je často pumpován. Ale je pravda, že již hodně dlouho se na tomto coinu žádná pumpa neuskutečnila. Proto se nabízí, že po retestu support úrovně 0.00000450 BTC se OK vrátí k růstu.

Střednědobý trend……………..UPtrend
Dlouhodobý trend……………….downtrend

Zatím cena pouze konsoliduje v 50 % předchozího růstu a dokonce může dojít k mírnému růstu k úrovni 0.00000850 BTC. Nicméně to bude pravděpodobně jen takový nádech před finálním oslabením.

Velmi nápadně se tento poslední růst podobá první fázi, které se říká prepump. To znamená, že po korekci by měla přijít silnější vlna. Máme za sebou také akumulaci, která trvala cca 260 dnů, takže je čas opustit přístav. Jestli se bude jednat skutečně o pumpu, tak na to nám dá odpověď až následujících několik týdnů. Nicméně OKcash klesl skutečně velmi nízko a dlouhou dobu konsolidoval právě v okolo 0.00000450 BTC. Tedy níže už pravděpodobně nepůjde, a proto by možná stálo za to spekulativně koupit pár tisíc coinů OKcash. Zdá se, že cena by mohla dosáhnout k úrovni 0.00002270 BTC.


Máme tady Týden tradingu! Celá placená sekce na Trading11 byla otevřena PRO VŠECHNY. Užijte si tedy naše analýzy, něco se naučte a sledujte hlavní stránku této akce, kde se budou objevovat hodně zajímavé články, oznámení a další menší akce.

KLIK

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!

avatar
  Subscribe  
Upozornit na