12.06.2019 Update altcoinov – ETH, DCR, NEO

denny update trading11

Bitcoin síce opustil pásmo, ktoré som sa zmenil včera tu. Ale zatiaľ cena nepotvrdila, že chce ísť smerom nahor a situácia sa od včera veľmi nezmenila.

ETH/BTC – Prerazíme ?

Ethereum som spomínal dávnejšie tu a cena sa udržuje nad dôležitým supportom okolo hladiny 0.03 BTC. Aktuálne je dobré sledovať cenu a jej reakciu na červenú trendline. Prerazením trendline môžeme otestovať úroveň 0.034 BTC, odkiaľ je možný pullback. Ak, cena úspešne prerazí trendline, tak potencionálne sa trh môže vídať otestovať hladinu 0.04 BTC.

update, 12.06.2019 Update altcoinov – ETH, DCR, NEO, TRADING11

Spojili sme sa so spoločnosťou Crypto Kingdom, aby sme vám priniesli špeciálne akciové členstvo. Kúpte si štyri mesiace Trading11 analýz a najlepších signálov v Českej a Slovenskej republike a získajte ďalšie dva ZDARMA (viac info. o produkte)

DCR/BTC –  Zaguľacuje sa 

Decred – na prvý pohľad môžeme postrehnúť, že trh vytvoril formáciu guľaté dno. Aktuálne je cena na dôležitom supporte okolo hladiny 0.003545 BTC. Celkovo situácia vyzerá dobre a pravdepodobnosť, že trh pôjde smerom hore, sa zvyšuje čomu nasvedčuje aj rastúce volume. Potencionálne trh môže otestovať hladinu 0.004866 BTC, ale problém môže nastať na červenej rezistencii. V prípade, že neprekonáme rezistenciu na hladine 0.003545 BTC, trh môže znovu otestovať 0.003225 BTC.

update, 12.06.2019 Update altcoinov – ETH, DCR, NEO, TRADING11

NEO/BTC –  Úspešný odraz

Neo potvrdil support zónu, ktorú som spomínal v tomto update. Aktuálne sa cena plazí po modrej trendline a smeruje k rezistencii. Potenciál rastu stále ostáva k hladine 0.002 BTC, ale dôležitý moment nastane až opusteným trianglu. V prípade, že opustíme triangel, bude potrebne sledovať trh pri hladine 0.018 BTC. Pretože odtiaľ je možný pullback.

update, 12.06.2019 Update altcoinov – ETH, DCR, NEO, TRADING11


Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na Facebooku.

Ako použiť túto analýzu ?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať.

Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na Facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom dianí na trhu.

Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako odporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové.

Disclaimer: Tento článok patrí firme qTUBE s.r.o a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.