12.06.19 Urobí ďalší coin od Binance riadnu bombu?

Ahojte traderi. Dnes som si pre vás pripravil menšiu analýzu coinu Harmony, skratka ONE. Kto by ste tento coin nepoznali, tak sa jedná o ďalší coin, ktorý išiel cez Binance Launchpad.

Prečo by som sa oň mal zaujímať?

V tomto odstavci nejdem rozoberať fundament, alebo projekt samotný ako by sa mohlo zdať, ale skôr sa pozriem na štatistiku Binance Launchpadov. Harmony totiž nie je prvý coin, ktorý išiel na trh týmto štýlom. Na základe jeho predchodcov si však môžeme pozrieť zaujímavú štatistiku. Dopredu však chcem upozorniť, že každý projekt je rozdielny a nemusí mať podobný vývoj. Respektíve ako často počúvame v bankách- minulé výsledky nie sú zárukou budúcich výsledkov.

Harmony, 12.06.19 Urobí ďalší coin od Binance riadnu bombu?, TRADING11

Vyššie uvedený obrázok bol vytvorený a prepočítaný dňa 02.06.2019. Každý si z toho môže zobrať to svoje. Každopádne môžeme uznať jednu dôležitú vec. Mince, ktoré idú cez Binance Launchpad sú úspešné a práve tou (zatiaľ) poslednou mincou, ktorá sa už dá na Binance aj tradovať je Harmony.

Čo hovorí graf?

Napriek veľmi krátkej histórii sa nám na grafe už vytvorila menšia štruktúra. Momentálne dokončujeme vlnu C. Ešte pred pár dňami som si modrým obdĺžnikom vyznačil svoju nákupnú zónu, kde by som chcel aby sa ONE dostal. Momentálne sme už v nákupnej zóne a určite treba zbystriť pozornosť. Netreba očakávať obrovské rasty a závratné %. Skôr venujte pozornosť zberu dostupných informácií či už na základe histórie Binance Launchpadov, alebo grafu samotného. V coine Harmony je potenciál.

Harmony, 12.06.19 Urobí ďalší coin od Binance riadnu bombu?, TRADING11

Zhrnutie

Ešte raz pripomínam, aby ste nemali veľké očakávania. História grafu je veľmi krátka a niekoľko krát sa už stalo, že po ICO graf vyletel a potom trvalo aj niekoľko mesiacov, kým našiel svoje dno. Osobne si dávam tento coin do high risk portfólia.

Máme tu Týždeň tradingu! Celá platená sekcia na Trading11 bola otvorená PRE VŠETKÝCH. Užite si teda naše analýzy, niečo sa naučte a sledujte hlavnú stránku tejto akcie, kde sa budú objavovať zaujímavé články, oznámenia a ďalšie menšie akcie.

Polročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – Návod, ako ho získať

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môž

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na Facebooku.

Ako použiť túto analýzu ?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme, kedy nakúpiť a kedy predať.
Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na Facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom dianí na trhu.

Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako odporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové.

Disclaimer: Tento článok patrí firme qTube s.r.o. a je chránený copyrightom. Akéhokoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.