13.04.19 Technická analýza BCHSV/USD – Nedávejte mu do ruky tu pilku nebo si pod sebou tu větev opravdu uřízne

0
prvni krok trading11 analyza

Bitcoin stále udržuje oblast okolo úrovně 5 000 – 5 100 $ a tak je to za současné situace v pořádku. Kapitalizace Bitcoinu dosahuje hodnoty 74 231 074 725 $, ale snadno se může stát, že tato hodnota klesne k 65 710 721 655 $. To by znamenalo snížení ceny Bitcoinu a ten by se velmi rychle mohl propadnout k úrovni 4 000 $. Osobně zatím očekávám oslabení k úrovni 4 600 $ a teprve chování Bitcoinu v této úrovni nám může napovědět, zda cena bude dále klesat.

Dnes bylo na síti skutečně rušno, Craig Wright dal o sobě opět vědět. Bohužel pro něj to mělo skutečně negativní následky. Hrozí delistování jeho BCHSV z burzy Binance. A také si pohoršil u kryptokomunity, když vypsal odměnu na jednoho z kritiků jeho osoby.

Ne že by BCHSV v posledních dnech neoslaboval na ceně, ale dnes tomu Craig Wright výrazně pomohl. Dnes se BCHSV obchoduje za cenu 69,72 $. Já osobně to vnímám pozitivně, neboť když jsem o BCHSV psal naposledy, prohlásil jsem, že cena se může propadnout až k úrovni 50 $ (to bylo 6. prosince 2018).

Na této úrovni sice ještě není, ale blíží se zpět k úrovni supportu 65 $. Pokud by po událostech posledních dnů cena prorazila support, mohla by se stát úroveň 50 $ realitou.
Hodně bude záležet, kde bude weekly zítra zavírat. Zatím to nevypadá moc dobře. Pokud by do zítra klesla cena pod 64,50 $, z pohledu weekly by to byl velmi negativní signál. Weekly již teď vypadá velmi negativně, ale stále se jedná pouze o vymazání zisků z předchozího týdne. Nebýt silného růstu Bitcoinu, BCHSV by se plácal v supportu 65 $. Takže tento návrat je vlastně pouze návrat na cenu obvyklou.

Samozřejmě se může stát, že pokles se opravdu zastaví v úrovni supportu a postupně se začne otáčet. Nicméně uvidíme, jestli komunita obchodníků odpustí Craigovi jeho nevhodné chování, nebo zda ho ještě potrestá. Zatím rozhodně BCHSV ztrácí více než klasický BCH.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:

Pol-ročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – návod, ako ho získať


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!

avatar
  Subscribe  
Upozornit na