13.04.19 Technická analýza LSK/BTC – Korekce zatím pod kontrolou

0
bludiste

Lisk se postupně za dobu pěti týdnů dostal s cenou až k resistanci v úrovni 0.0004453 BTC. Bohužel tuto úroveň nedokázal překonat, a proto nastal logický propad do korekce. Zatím se zdá, že korekce začíná slábnout, ale ještě může dojít na retest supportu.

Střednědobý trend……………………velmi slabý UPtrend
Dlouhodobý trend …………………… silný downtrend

Aktuálně se Lisk obchoduje za cenu 0.0003817 BTC, ale weekly zůstává dále negativní. Dá se tak očekávat ještě další pokles k úrovni 0.0003500 BTC. Cena už je nyní poměrně blízko tomuto supportu, proto nepředpokládám žádné drama a výprodejovou paniku.

Tady už nikdo panikařit nebude, taková panika by mohla nastat pouze tehdy, pokud by se cena Lisku propadla pod úroveň 0.0003100 BTC, to však zatím nehrozí. Později očekávám další pokus o překonání resistance v úrovni 0.0004453 BTC. Jedině překonání této úrovně může podpořit další vývoj směrem UP.
Aktuálně bych si tedy pohlídal úroveň supportu 0.0003500 BTC a následně úroveň resistance 0.0004453 BTC.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:

Pol-ročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – návod, ako ho získať


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!

avatar
  Subscribe  
Upozornit na