13.04.19 Technická analýza FTC/BTC – Je to konec korekce?

0
price acrtion svice

Feathercoin na páru s Bitcoinem nedávno překonal dlouhodobou sestupnou trend-line. K překročení došlo 27. března přibližně v úrovni 0.00000386 BTC. Následoval krátký návrat k překonané trend-line (tzv. pull back), a pak trh nastoupil silně UP. Dosáhl až k úrovni 0.00000779 BTC, ale tento nástup nevydržel. Růst byl sice moc rychlý, ale po technické stránce fungoval naprosto perfektně.

Střednědobý trend……………………..uptrend
Dlouhodobý trend…………………….. downtrend

Současná korekční vlna vlastně jen otestovala předchozí silnou UP svíci ze 7. dubna a momentálně cena již otáčí. Zatím to vypadá, že cena níž nepůjde, ale naopak se postupně začne vracet k úrovni resistance 0.00000578 BTC.

Definitivní odpověď dostaneme pravděpodobně dnes, to bude zformována konečná podoba weekly svíce. Samozřejmě až na konci dne, nicméně všechno naznačuje tomu, že FTC bude mít zájem na využití celého potenciálu. Celkově by mohla cena dosáhnout úrovně 0.00001017 – 0.00001094 BTC. Víc bych si od tohoto coinu zatím nesliboval. Předchozí chování trhu splňuje všechny podmínky dalšího růstu, ale musí překonat úroveň 0.00000578 BTC.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:

Pol-ročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – návod, ako ho získať


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!

avatar
  Subscribe  
Upozornit na