13.04.19 Technická analýza NANO/BTC – Připraven ke startu

0
hubble teleskop trading11 analyza

NANO na tom není tak zle, jak by se mohlo zdát. Zatím to vypadá, že chování Bitcoinu na vývoj ceny nemá zásadní dopad. Vytváří se zde velmi pomalu kulaté dno a mohlo by dojít na postupný růst až k úrovni 0.0005257 BTC. Dnes v době psaní analýzy se NANO obchoduje za cenu 0.0003039 BTC. Bitcoin sice naznačuje, že postupně přejde do korekce, nicméně NANO naznačuje postupné zahřívání motoru před dalším startem.

Střednědobý trend……………………..uptrend
Dlouhodobý trend……………………….rychle oslabující downtrend

Současný pokles k úrovni 0.0003031 BTC považuji za takovou kosmetickou úpravu. Docela vážně zvažuji nákup NANO do svého portfolia právě na současných cenách.

V následujících dnech očekávám otestování resistance v úrovni 0.0004000 BTC. Zde sice může vzniknout korekce, ale ta se pravděpodobně vrátí pouze na dnešní ceny. Je fakt, že k dalšímu růstu potřebujeme, aby cena překonala tuto resistanci 0.0004000 BTC. Nicméně všechno naznačuje tomu, že nejpozději na druhý pokus se to podaří.
Takže pokud si dnes cena udrží toto pásmo okolo ceny 0.0003031 BTC a zítra v tom bude pokračovat, tak si nějaké NANO koupím.


Prodlužte si svoje členství o šest měsíců úplně ZDARMA! Jak na to? Návod najdete v tomto článku:

Pol-ročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – návod, ako ho získať


Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Jestli se chcete naučit lépe obchodovat, zkuste naší Školu (ZDARMA).

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!

avatar
  Subscribe  
Upozornit na