13.05.18 Technická analýza LTC/USD – Rosteme jen na oko?

Share This Post

Tak se ukazuje, že býkům je pokles LTC ukradený a korekce bude pravděpodobně pokračovat i v příštím týdnu, minimálně do úrovně supportu 120-110 $. Pravděpodobnost, že by se dnešní daily svíce LTC dostala k hodnotě 160 $ mizí s každou další hodinou, jenže na Litecoinu až tak moc nezáleží, trh zatím čeká na zavření weekly svíce na Bitcoinu, a proto se nic neděje.

Myslím si, že tento pokles na Bitcoinu je pouze příprava na poslední velké nákupy před dlouhodobým růstem, proto bych to viděl spíše jako skvělou příležitost nakoupit Bitcoin levně, později už taková příležitost nebude.

Blíží se prázdniny a i velcí hráči budou pravděpodobně chtít zainvestovat své volné prostředky před dovolenou i když samozřejmě toto je pouze spekulace.

Situace na LTC je aktuálně taková, že může dojít k návratu (pullback) k resistanci před dalším poklesem. Pokud cena nedokáže prorazit přes silnou resistanci, pujde o selhání a následný pokles k supportu bude velmi pravděpodobný.

Daily trend ………………………..silně oslabený UPtrend

H4 se blíží k resistanci a zároveň indikátor RSI bude v úrovni RSI50. S přihlédnutím k situaci na Bitcoinu vše naznačuje dalšímu selhání na spodním okraji resistance, kde se cena mimo jiné potká s MA200.

Litecoin – H4

Korekce může vrátit cenu k předchozímu low 131.264 $, tato úroveň bude rozhodující v tom, zda se LTC propadne až k supportu 120 $ nebo zda si udrží pásmo kolem ceny 130 $.

V případě, že se cena propadne až k supportu 120 $, by zde mohlo dojít na konsolidaci nebo postupné otáčení a obnovení předchozího růstu. Oslabení pod support je zatím nepravděpodobné, ovšem další vývoj situace bude záležet především na chování Bitcoinu v příštím týdnu.


Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

[SPRÁVY] • Stredoafrická republika je pripravená stať sa kryptocentrom • a ďalšie články

Vitajte pri dnešnom prehľade kryptospráv: TRHY Čas od času, najmä na...

[SPRÁVY] • Čína rozširuje používanie digitálneho jüanu na stredných školách • a ďalšie články

Vitajte pri dnešnom prehľade kryptospráv: TRHY Primárna kryptomena má už viac...

Bitcoin sa chystá všetkých prekvapiť, downtrend je za nami: Nicholas Merten

Kryptoanalytik a influencer Nicholas Merten sa rozhodol staviť na...

Greyscale CEO: Nedávný výprodej kryptoměn investory neodradil

Navzdory nedávnému výprodeji trhu s kryptoměnami je optimismus mezi některými předními...

[SPRÁVY] • SWIFT testuje interoperabilitu CBDC, aby umožnil cezhraničné platby • a ďalšie články

Vitajte pri dnešnom prehľade kryptospráv: TRHY Posledných sedem dní bolo podstatne...