13.06.18 Technická analýza IOTA/BTC – Zítra je den D

Share This Post

Zítra bude zalistována na burze Bitpanda IOTA, zatím to ale bohužel vypadá, že to obchodníky moc nezajímá. Stále totiž padáme, i když momentálně se to dá přičíst na účet Bitcoinu, který je v době psaní této analýzy na ceně 6256 $.

Toto oslabení je opravdu nepříjemné hlavně proto, že sebou strhává i valnou většinu altcoinů. Na druhé straně si můžeme ale říct: proč ne, když má přijít zklamání, tak ať je to rychlé. Předchozí přešlapování na místě asi štvalo obchodníky více, než kdyby se trh rychle propadl na klidně 3000 $. Takto alespoň víme, na čem jsme.

Daily trend ………………………….Downtrend
Weekly trend ………………………UPtrend
Volume (24h) ……………………..101 526 000 $ /16 019 BTC

Analyzovat IOTA teď před zalistováním na Bitpanda nemá asi moc velký smysl, ale alespoň se podíváme, kde jsou silné ceny, které můžou reagovat i při fundamentální zprávě.

IOTA – Daily

Silnou cenou je oblast supportu 0.00015000 btc, kam by teoreticky mohl trh zamířit při dlouhodobějším oslabování i přes pozitivní zprávu v podobě zalistování této kryptoměny na burze Bitpanda. Trh právě překonává klíčový level v úrovni 0.00019195 btc, a pokud pod tímto levelem uzavře daily, tak to věru nebude dobré znamení. I vzhledem k tomu, že na tomto levelu se zároveň nachází MA110. Nicméně díky zítřejšímu zalistování na burze Bitpanda si to možná IOTA může dovolit, neboť případné nákupy hned po oficiálním zalistování okamžitě vynulují tento negativní signál.

Zítra tedy bude zajímavé sledovat, zda se IOTA po zalistování na burze Bitpanda dostane alespoň k úrovni 2 $. Nyní v době psaní této analýzy se IOTA obchoduje za 1,19 $ a cena oslabila za posledních 24h o (-9,89%). Ovšem jak jsem již napsal, toto oslabení nemusí vůbec nic znamenat vzhledem k plánovaným fundamentálním zprávám, která se pojí k  zítřejší události na Bitpanda.


Při tradingu je důležité získávat relevantní informace včas. Proto si na naší stránce můžete aktivovat odesílání notifikací (návod najdete zde) a budeme rádi, když nás začnete sledovat na facebooku.

Veškerý obsah na tomto webu je zdarma. Jestli jste spokojeni s naší prací, budeme rádi, když nám přispějete na chod.

Jak použít tuto analýzu?

Trading11 není stránka, na které vám řekneme kdy nakoupit a kdy prodat. Naším cílem je dát vám dostatek informací, abyste byli schopni udělat správné rozhodnutí. Jestli chcete vědět, jak používat analýzy na naší stránce, přečtěte si tento článek.

Pokud nerozumíte našemu krypto-trading-slangu, určitě vám pomůže náš slovník.


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!


Disclaimer: Tento článek patří firmě Medial Base s.r.o. a je chráněný copyrightem. Jakékoliv zneužití (např. kopírování) je trestné! Uveřejněné informace jsou autorským dílem a bez souhlasu autora není další šíření tohoto materiálu povoleno.

Related Posts

Tom Lee – Cena bitcoinu na 150 000 USD v roce 2024

Bitcoin je na dobré cestě k dosažení 150 000...

Ethereum ETF potvrzeno?

Uprostřed rostoucích spekulací o možném schválení burzovně obchodovaného fondu...

Vitalik Buterin zdůrazňuje rizika AI uprostřed otřesů ve vedení OpenAI

Spoluzakladatel Etherea Vitalik Buterin se podělil o svůj pohled...

Kraken zvažuje odstranění USDT v Evropě kvůli novým předpisům

Kryptoburza Kraken zvažuje odstranění podpory pro stablecoin Tether v...

Tether razil další 1 miliardu dolarů – naposledy pomohl bitcoinu vyšplhat se na 73 tisíc dolarů

Tether (USDT), největší stablecoin na světě, vytěžil další 1...

Americký Senát schválil rezoluci, která ruší kryptopravidlo SEC o bankách

Většina zákonodárců v Senátu Spojených států schválila společnou rezoluci...