13.09.18 Denný update vývoja altcoinov – DASH, ADA, XLM, IOTA, TRX

Share This Post

Dnes nám kryptomeny utešene rastú. Je to skutočný rast alebo iba kratšia vlnka rastu pred ďalším prepadom? To si netrúfam povedať, ale s krátkodobého hľadiska to vyzerá následovne.

DASH/BTC

DASHBTC

Dash Coin zatiaľ ide podľa predikcie z pred dvoch dní. Trh sa odrazil od lokálnej Trend Line a v týchto chvíľach sa pomaličky posúva bližšie k rezistencii. Či ju dokáže prekonať, to ťažko povedať. Ale ak by sa mu to podarilo, bol by to dobrý nákupný signál.

ADA/BTC

ADABTC

Cardano sa odrazilo od supportu 1000 Satoshi, čím sa zastavil prepad posledných dní. Podľa indikátorov to vyzerá, že by sa trh mohol pokúsiť o rast k 1400 Satoshi. Tak uvidíme kam to nakoniec vypáli. Ale príležitosť na malý skalp tu je. Sme na silnom supporte s potenciálom 25 až 30% rastu.

XLM/BTC

XLMBTC

Stellar sa odrazil od 3000 Satoshi s poriadnou razanciou a jeho cena behom jednej 6H sviece vyletela o 400 Satoshi a následne sa vrátila pod rezistenciu. Avšak považovať takéto postavenie svieci za Engulfing určite nemôžeme. Je otázne či Stellar vôbec prekoná rezistenciu, ale ak by aj áno, smerom dole ho odrazí MA200. Takže ak máte chúťky investovať do tohto coinu a zarobiť nejaké percentá, tak vám radím, radšej ruky preč od tohto coinu. Aspoň pokiaľ sa nedostane nad 3434 Satoshi.

IOTA/BTC

IOTABTC

IOTA prepadla pod lokálnu Trend Line a aj keď sa aktuálne púšťa do menšieho rastu, je to len dočasné. Prelomenie Trend Line pod rezistenciou znamená iba jedno a to návrat k 7000 Satoshi.

TRX/BTC

TRXBTC

Na TRON som sa nedíval už nejakú dobu. A ani to nebolo treba. Trh spravil presne to, čo som hovoril. Po potvrdení formácie Stúpajúci klin cena padla smerom dole presne o výšku formácie. Tým je formácia zobchodovaná a môžme na ňu zabudnúť. Čo bude teraz? Pravdu povediac nečakám žiadne zázraky. Ak sa podarí trhu prelomiť rezistenciu 300 Satoshi bude to skvelé, ale pravdepodobne to bude mať iba veľmi krátke trvanie. Ak by sme sa však dostali nad 350 alebo nedaj bože až nad 400 Satoshi, bola by to hneď úplne iná pesnička. Ale na to trh momentálne nemá absolútne silu. Takže aj keď cena dokáže uzavrieť nad rezistenciou, jeden z kĺzavých priemerov ju zhodí späť.

Predĺžte si svoje členstvo o šesť mesiacov úplne ZDARMA! Ako na to? Návod nájdete v tomto článku:

Pol-ročné členstvo na Trading11 ZDARMA pre každého! – návod, ako ho získať

Pri tradingu je dôležité získavať informácie včas. Preto si na našej stránke môžete aktivovať odosielanie notifikácií (návod nájdete tu) a budeme radi, ak nás začnete sledovať na facebooku.


Ako použiť túto analýzu?

Trading11 nie je stránka, na ktorej vám povieme kedy nakúpiť a kedy predať. Naším cieľom je dať vám dostatok informácii, aby ste boli schopní urobiť správne rozhodnutie. Ak chcete vedieť, ako používať analýzy na našej stránke, prečítajte si tento článok.

Pokiaľ nerozumiete nášmu krypto-trading-slangu určite vám pomôže náš slovník.

Na facebooku sme pre vás vytvorili diskusnú skupinu, kde môžete pridať vaše postrehy, analýzy, prípadne dotazy na našich traderov. Príďte si podebatovať o kryptomenách a aktuálnom diani na trhu.


Táto analýza je iba orientačná a neslúži ako doporučenie k nákupu či predaju. Situácia na trhu sa môže kedykoľvek zmeniť. Špekulatívne obchody sú na krypto trhoch veľmi rizikové!!

Disclaimer: Tento článok patrí firme Medial Base s.r.o. a je chránený copyrightom. Akékoľvek zneužitie (napr. kopírovanie) je trestné! Uverejnené informácie sú autorským dielom a bez súhlasu autora nie je ďalšie šírenie tohto materiálu povolené.

Related Posts

Jak nízko může jít cena bitcoinu?

Cena bitcoinu klesla o více než 8 % za...

Největší společnost zabývající se těžbou bitcoinů v květnu prodala 63 % vytěžených BTC

Těžební společnost Marathon Digital prodala více než 60 %...

Japonská burza DMM ztratila 305 milionů dolarů v bitcoinech prostřednictvím hacku soukromého klíče

Centralizovaná burza kryptoměn DMM ztratila bitcoiny v hodnotě více...

Bitcoin má hodnotu 100 uncí zlata, říká zkušený obchodník Peter Brandt

Zkušený obchodník Peter Brandt nedávno vydal předpověď ceny pro...

Ethereum má dosáhnout nového historického maxima

Ethereum může překvapit kryptotrhy a dosáhnout čerstvých historických maxim...

Cena etherea na cestě ke 4 000 USD

Obchodníci dnes 27. května pokračovali v tlačení ceny Etherea...